piraci drogowi

Artykuły - Piraci drogowi (9)

 • "Rzeźba nowoczesna" odstrasza piratów drogowych

  Nietypową "rzeźbę nowoczesną" postawił na swoim podwórku mieszkaniec wsi Mniszew, który miał dość pędzących samochodów. - To nie jest atrapa fotoradaru, tylko rzeźba nowoczesna. Ja mam pojęcie sztuki industrialnej. Taką miałem ochotę, żeby to stało - tłumaczy Paweł Perudzki.
 • Którzy posłowie najbardziej szaleją na drogach?

  Którzy posłowie najbardziej szaleją na drogach?

  ​Tylko w ciągu wakacji do Prokuratury Generalnej wpłynęło 15 wniosków o uchylenie immunitetów parlamentarzystom. Najczęściej dotyczyły one wykroczeń drogowych. Jak dowiedział się reporter RMF FM Tomasz Skory, prokuratura od czerwca zebrała prawie połowę wszystkich tegorocznych żądań o ukaranie posłów i senatorów za niebezpieczną jazdę.
 • Będą łapać piratów drogowych helikopterami!

  Belgijscy policjanci chcą łapać piratów drogowych także z powietrza. Do walki z kierowcami przekraczającymi prędkość rozważają zaangażowanie helikopterów z kamerami na pokładzie. B
 • Od dziś koniec bezkarności dla piratów drogowych

  Koniec z bezkarnością piratów drogowych, którzy łamią przepisy poza granicami kraju, na terenie Unii Europejskiej.
 • Surowe kary dla piratów drogowych w Rosji

  Długoletnie więzienie i bardzo wysokie mandaty - tak rosyjski rząd chce walczyć z piratami drogowymi. Zwolennikiem drastycznego zaostrzenia kar jest premier Dmitrij Miedwiediew.
 • Belgia: Pirat drogowy pędził 280 km/h

  280 kilometrów na godzinę - tyle jechał niemiecki pirat drogowy w Belgii. Policja przyznaje, że takiej prędkości nie zarejestrował. jeszcze żaden radar w kraju.
 • Piraci drogowi do psychiatry!

  Piraci drogowi do psychiatry!

  "W związku z powtarzającymi się wciąż nieszczęśliwymi wypadkami samochodowymi władze administracyjne stolicy zarządziły zaostrzenie kontroli nad ruchem kołowym w mieście.
 • Studenci kontra piraci drogowi

  Nie zapiąłeś pasów, rozmawiasz przez komórkę? Bądź pewien że "czujne oko" policji dostrzeże to wykroczenie nawet gdy nie ma w okolicy policyjnego patrolu. W Szczecinie studenci Politechniki odbywający wakacyjną praktykę pomagają policjantom przy monitoringu.
 • Włochy: Piraci drogowi "wrobili" staruszkę

  130 tys. euro w mandatach przez ostatnie dwa lata - tyle uzbierał kierowca we Włoszech jeżdżący ferrari, BMW i motorem honda. Policjanci wręcz osłupieli kiedy okazało się, że wszystkie pojazdy zarejestrowane są na... 97-letnią kobietę.

Filmy - Piraci drogowi (3)