piotrowski

Artykuły - Piotrowski (175)

 • Wiceminister energii: Latem stress-testy polskiej energetyki

  Wiceminister energii: Latem stress-testy polskiej energetyki

  - Latem zostaną przeprowadzone stress-testy polskiej energetyki - zapowiedział w środę wiceminister energii Andrzej Piotrowski. Zaznaczył, że nie chodzi o to, "że się czegokolwiek obawiamy", ale musimy być przygotowani na różne scenariusze.
 • Piotrowski: Konstytucja nie wyklucza związków partnerskich

  Art. 18 konstytucji stanowiący, że małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny znajduje się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej, nie wyklucza możliwości prawnego uregulowania związków partnerskich - ocenia konstytucjonalista dr Ryszard Piotrowski.
 • Puchar Kontynentalny: Cracovia - Aramon 10-1

  Hokeiści Comarch Cracovii zdeklasowali hiszpański Aramon C.H. Jaca wygrywając 10-1 w drugim swoim meczu turnieju 2. rundy Pucharu Kontynentalnego, który rozgrywany jest w holenderskim Tilburgu - poinformował klub na swoim serwisie internetowym.
 • Informacja o wyborze Członków Rady Nadzorczej

  Raport bieżący nr 27/2010Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Syndyk Masy Upadłości Techmex S.A w upadłości likwidacyjnej zawiadamia, że dnia 20 września 2010 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki uzupełniło skład Rady Nadzorczej. Weszli do niej: Pan Tadeusz Piętka, Pan Maciej Roch Pietrzak, Pan Laurent Guillermin, Pan Maciej Kasprzyk, Pan Jacek Piotrowski. Pan Tadeusz Piętka Absolwent Wydziału Ekonomii kierunek Finanse i Rachunkowość
 • Cracovia zagroziła, zmiękczyła PZHL i ograła Górali

  Na inaugurację sezonu Polskiej Ligi Hokejowej Comarch/Cracovia zdeklasowała w Nowym Targu MMKS/Podhale wygrywając 6-0. Teoretycznie było to spotkanie mistrza Polski z wicemistrzem, ale ten pierwszy ma rewolucyjnie odmłodzony skład, po tym, jak wycofał się sponsor Wiesław Wojas.
 • Poszukiwania sobowtórów młodego Pszoniaka

  Poszukiwania sobowtórów młodego Pszoniaka

  Dwóch lub trzech sobowtórów młodego Wojciecha Pszoniaka - chłopca i młodego mężczyzny - poszukuje Krzysztof Korwin Piotrowski, reżyser poświęconego znanemu aktorowi filmu dokumentalnego. "Zastępcy" wystąpią w fabularyzowanych scenach z młodości artysty.
 • MŚ w boksie: Trzy pewniaczki w składzie Polski

  MŚ w boksie: Trzy pewniaczki w składzie Polski

  - Michalczuk, Łuczak i Fidura wcześniejszymi występami zagwarantowały sobie udział w turnieju w Bridgetown. Dlatego też nie startowały ostatnio w mistrzostwach Unii Europejskiej w węgierskim Keszthely. Oprócz nich, w kadrze znajdzie się jeszcze od trzech do pięciu dziewczyn. Ostateczny skład ostatniego dnia sierpnia zatwierdzi Polski Związek Bokserski - powiedział selekcjoner Leszek Piotrowski.
 • Komorowski przejmie zwierzchnictwo nad wojskiem

  W południe prezydent Bronisław Komorowski przejmie zwierzchnictwo nad wojskiem. Jednak - jak podkreśla konstytucjonalista dr Ryszard Piotrowski - sprawami obronności generalnie kieruje rząd.
 • Comarch Cracovia pokonała Akunę Naprzód w sparingu

  Hokeiści Comarch Cracovii wygrali pierwszy sparing przed nowym sezonem Polskiej ligi Hokejowej. W Katowicach-Janowie pokonali Akunę Naprzód 5-2 - poinformował klub na serwisie internetowym.
 • Trzy głowy państwa w jeden miesiąc

  Kiedy tylko nowy marszałek Sejmu zostanie wybrany, to on zostanie pełniącym obowiązki głowy państwa - mówi "Rzeczpospolitej" dr Ryszard Piotrowski, konstytucjonalista z Uniwersytetu Warszawskiego.