Piotr Żyła

Artykuły - Piotr Żyła (2030)

Filmy - Piotr Żyła (76)

 • "Piotrek Żyła dałby radę w pierwszej lidze"

  Kolejny odcinek quizu z naszymi skoczkami. Tym razem dowiadujemy się, że Piotr Żyła ma wielki talent piłkarski. – Mógłby grać nawet w pierwszej lidze – twierdzi Maciej Kot. Zobaczcie. Igrzyska na żywo w Eurosporcie oraz Eurosport Playerze.
 • Pjongczang 2018. Piotr Żyła męczył się na treningach. Wideo

  Nie było wielkiego powrotu do olimpijskiej kadry. Piotr Żyła na treningach na skoczni normalnej w Pjongczangu skakał słabo, więc miejsca w polskiej kadrze na piątkowe kwalifikacje nie wywalczył. Sprawdź, co miał do powiedzenia po kolejnym koreańskim niepowodzeniu.
 • Pjongczang 2018. Który z Polaków ma najwięciej nastoletnich fanek? Wideo

  Polscy skoczkowie na poprawę humoru postanowili się wzajemnie przepytać. Zobacz, jak wypadli "Biało-Czerwoni". Na pewno nie zabrakło uśmiechów. Zimowe igrzyska w Pjongczangu na żywo w Eurosporcie i Eurosport Playerze.
 • Świetny Żyła! Atak na podium w Willingen. Wideo

  Co za skok, co za awans! Piotr Żyła dzięki świetnej próbie w drugiej serii na Muelenkopfschanze skoczył z szóstego na trzecie miejsce w niedzielnym konkursie na obiekcie w Willingen, nazywanym z racji żywiołowej atmosfery "niemieckim Zakopanem"! Skoczek z Wisły, za plecami Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i prawdopodobnie będącego w życiowej formie Stefana Huli, toczy pasjonującą walkę ze swoim serdecznym kolegą Maciejem Kotem o miejsce w "czwórce" na igrzyska olimpijskie w Pjongczangu.