Sport - Piotr Zieliński

Artykuły - Piotr Zieliński (432)

• Wraca Liga Mistrzów. ​Kumulacja emocji

Wraca Liga Mistrzów. ​Kumulacja emocji

Zamiast ponad dwóch miesięcy - 17 dni, pojedyncze potyczki od ćwierćfinałów, a nie system mecz i rewanż, siedem decydujących pojedynków w Lizbonie w miejsce spotkań na boiskach uczestników. Drużyny rywalizujące w piłkarskiej Lidze Mistrzów i kibiców czeka istna kumulacja emocji.
  • SSC Napoli. Ivan Zazzaroni: Zieliński? Najlepszy piłkarz w Napoli

SSC Napoli. Ivan Zazzaroni: Zieliński? Najlepszy piłkarz w Napoli

- Dla mnie najlepszym piłkarzem Napoli jest Piotr Zieliński. Gdybym pełnił funkcję trenera to poprosiłbym o transfer takiego zawodnika jak Polak - stwierdził znany dziennikarz Ivan Zazzaroni. Włoch oprócz reprezentanta Polski docenił również Driesa Mertensa.
  • Serie A. SSC Napoli - Lazio Rzym 3-1 w 38. kolejce

Serie A. SSC Napoli - Lazio Rzym 3-1 w 38. kolejce

W meczu ostatniej kolejki Serie A SSC Napoli pokonało Lazio 3-1. Piotr Zieliński znalazł się w wyjściowym składzie Napoli na to spotkanie. Arkadiusz Milk usiadł na ławce, a do kadry meczowej został w ostatniej chwili włączony 18-letni polski bramkarz Hubert Idasiak, zastępując zmagającego się z problemami żołądkowymi Aleksa Mereta. Ostatecznie zasiadł na trybunach.
  • Serie A. Gennaro Gattuso: Milik? Nie zrobił za dużo

Serie A. Gennaro Gattuso: Milik? Nie zrobił za dużo

Napoli przegrało wczorajsze spotkanie z Interem 0-2. W składzie ekipy spod Wezuwiusza od pierwszej minuty na boisku pojawili się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Ich wkład w mecz był jednak skrajnie różny - pomocnik został wybrany najlepszym graczem meczu, natomiast Milik - najgorszym.
  • Serie A. Napoli - Sassuolo 2-0 w 36. kolejce Serie A

Serie A. Napoli - Sassuolo 2-0 w 36. kolejce Serie A

W 36. kolejce Serie A Napoli pokonało Sassuolo 2-0. Gościom nie uznano czterech bramek.
  • Parma Calcio - SSC Napoli 2-1 w 35. kolejce Serie A

Parma Calcio - SSC Napoli 2-1 w 35. kolejce Serie A

W meczu 35. kolejki Serie A Parma Calcio wygrała z SSC Napoli 2-1, dzięki czemu zagwarantowała sobie utrzymanie w elicie. Neapolitańczycy natomiast znacznie utrudnili sobie walkę o awans do Ligi Europejskiej. Wszystkie bramki padły po rzutach karnych, a dwa z nich można uznać za dyskusyjne. 13 minut w barwach "Azzurrich" rozegrał Piotr Zieliński.
  • Serie A. Arkadiusz Milik najlepszy na boisku w meczu Napoli - Udinese

Serie A. Arkadiusz Milik najlepszy na boisku w meczu Napoli - Udinese

W niedzielnym meczu z Udinese Calcio snajper SSC Napoli Arkadiusz Milik błysnął skutecznością i - zdaniem niektórych mediów - był najlepszym zawodnikiem na murawie. Dobre noty otrzymał także jego klubowy kolega Piotr Zieliński.
  • Serie A. SSC Napoli - Udinese Calcio 2-1 w meczu 34. kolejki

Serie A. SSC Napoli - Udinese Calcio 2-1 w meczu 34. kolejki

W meczu 34. kolejki Serie A SSC Napoli wygrało na własnym stadionie z Udinese Calcio 2-1. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 31. minucie Arkadiusz Milik. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że Polak pojawił się na placu gry kilkanaście sekund wcześniej, zastępując kontuzjowanego Driesa Mertensa. Piotr Zieliński znalazł się natomiast w wyjściowym składzie ekipy "Azzurrich".
  • Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - SSC Napoli może odbyć się poza Camp Nou

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - SSC Napoli może odbyć się poza Camp Nou

Wielkimi krokami zbliżają się decydujące mecze w Lidze Mistrzów. Już 8 sierpnia FC Barcelona ma podejmować na Camp Nou SSC Napoli w rewanżowym meczu 1/8 finału. Okazuje się jednak, że ze względu na pandemię koronawirusa mecz może zostać rozegrany na innym obiekcie, najprawdopodobniej na Estadio da Luz w Lizbonie.
  • Bologna FC - SSC Napoli 1-1 w 33. kolejce Serie A

Bologna FC - SSC Napoli 1-1 w 33. kolejce Serie A

Bologna rzutem na taśmę zremisowała z Napoli. Wyrównująca bramka padła w samej końcówce meczu i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Łukasz Skorupski rozegrał całe spotkanie, natomiast Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński opuścili plac gry w drugiej połowie.