Piotr Szwedes

Artykuły - Piotr Szwedes (10)

 • Piotr Szwedes na premierze spektaklu

  Piotr Szwedes na premierze spektaklu

  Piotr Szwedes cieszył się w latach 90. olbrzymią popularnością. Wszystko za sprawą ról w filmach, które oglądali wszyscy Polacy.
 • Piotr Szwedes: Dopiero teraz wiem, na czym polega życie

  Piotr Szwedes: Dopiero teraz wiem, na czym polega życie

  Piotr Szwedes jest zafascynowany możliwościami, jakie daje rozwój osobisty. Twierdzi, że zapewnia mu on higienę psychiczną, niezbędną w pracy aktora i producenta teatralnego. Artysta uważa, że dopiero kilka lat temu, gdy poznał ideę samorozwoju, zaczął żyć świadomie.
 • Piotr Szwedes: Gra i produkuje

  Piotr Szwedes: Gra i produkuje

  Piotr Szwedes podkreśla, że na scenie teatralnej jest obecny od 20 lat. Zagrał w wielu spektaklach, a zdobyte w tym czasie doświadczenie postanowił połączyć z zacięciem biznesowym. Zajął się produkcją sztuk - wybiera teksty, obsadę aktorską i odpowiada za wszystkie kwestie merytoryczne. W tym charakterze na swoim koncie ma już dwa spektakle - "Pół na pół" i "Kłamstwo", a w przygotowaniu jest kolejny. Aktor przyznaje, że stawia szczególnie na komedie, bo ludzie w tych czasach potrzebują trochę dystansu i odpoczynku.
 • Piotr Szwedes: "Młodego wilka" ciągnie do lasu

  Piotr Szwedes: "Młodego wilka" ciągnie do lasu

  Piotr Szwedes, aktor znany z kreacji w "Młodych wilkach", kończy w środę 47 lat. Aktor od kilku lat organizuje w swoim rodzinnym Lidzbarku Warmińskim koncerty charytatywne na rzecz miejscowego szpitala.
 • Piotr Szwedes: Chłopak z Mazur

  Piotr Szwedes: Chłopak z Mazur

  Dwadzieścia lat temu był niepokornym, młodym wilkiem. Dziś jest głową pięcioosobowej rodziny.

Filmy - Piotr Szwedes (1)

 • Piotr Szwedes: Dopiero teraz wiem, na czym polega życie

  Piotr Szwedes jest zafascynowany możliwościami, jakie daje rozwój osobisty. Twierdzi, że zapewnia mu on higienę psychiczną, niezbędną w pracy aktora i producenta teatralnego.