Piotr Świerczewski

Artykuły - Piotr Świerczewski (53)

 • Piotr Świerczewski: Piłkarze nie tylko świetnie kopią

  Piotr Świerczewski: Piłkarze nie tylko świetnie kopią

  Gwiazda polskiej piłki nożnej Piotr „Świr” Świerczewski postanowił udowodnić, że piłkarze są świetni nie tylko w bieganiu za piłką. Słynnego sportowca zobaczymy najbliższym odcinku „Ninja Warrior Polska” (emisja w Polsacie we wtorek, 22 września, o godz. 20:05).
 • MMA. Piotr Świerczewski o Marcinie Najmanie: Jest klaunem tego sportu

  MMA. Piotr Świerczewski o Marcinie Najmanie: Jest klaunem tego sportu

  Piotr Świerczewski nie wyklucza powrotu do MMA. Nie wyklucza, że mógłby się zmierzyć z Marcinem Najmanem, który kilka miesięcy temu wyzwał go na pojedynek w klatce.
 • 1. liga piłkarska. Marcin Jałocha i Piotr Świerczewski trenerami Sandecji

  1. liga piłkarska. Marcin Jałocha i Piotr Świerczewski trenerami Sandecji

  Tomasz Kafarski został zwolniony z posady pierwszego trenera Sandecji Nowy Sącz. Pierwszoligowca do końca sezonu prowadził będzie duet Marcin Jałocha oraz Piotr Świerczewski.
 • ​MMA. Rywale Najmana nadużywają alkoholu?

  ​MMA. Rywale Najmana nadużywają alkoholu?

  Trwa wirtualna batalia Marcina Najmana z grupą jego potencjalnych rywali. Tym razem 41-latek wytoczył cięższe działa niż dotychczas. Zarzucił swoim adwersarzom zachowanie wskazujące na nadużywanie alkoholu lub… mocniejszych środków.
 • MMA. Marcin Najman wyzwał na pojedynek Piotra Świerczewskiego

  MMA. Marcin Najman wyzwał na pojedynek Piotra Świerczewskiego

  Marcin Najman chce się zmierzyć z Piotrem Świerczewskim. „El Testosteron” wyzywa byłego reprezentanta Polski na zamknięty pojedynek w sali treningowej.
 • Reprezentacja Polski. Piotr Świerczewski dla Interii: Brzęczek powinien zostać do ME

  Reprezentacja Polski. Piotr Świerczewski dla Interii: Brzęczek powinien zostać do ME

  - Uważam, że jestem gotowy i poradziłbym sobie prowadząc zespół w naszej Ekstraklasie. Co do Jerzego Brzęczka, to powinien pozostać selekcjonerem reprezentacji Polski do przyszłorocznych mistrzostw Europy, a co potem zobaczymy - mówi w rozmowie z Interią 70-krotny reprezentant Polski i wicemistrz olimpijski Piotr Świerczewski.
 • MMA. ​Świerczewski kontra Najman. "Nie porównujmy g... do czekolady"

  MMA. ​Świerczewski kontra Najman. "Nie porównujmy g... do czekolady"

  - Marcin Najman tylko sam siebie nazywa zawodnikiem MMA, bo tak naprawdę on jest bardzo słabym zawodnikiem, jeśli w ogóle nim jest. Ze mną tak naprawdę nie chce walczyć bo będzie mu wstyd przegrać z Piotrem Świerczewskim piłkarzem, najzwyczajniej w życiu będzie się bał. Woli przegrać z Tomkiem Adamkiem bo będzie fajnie, że przegrał z mistrzem świata w boksie - Piotr Świerczewski w mocnych słowach dla Interii odnosi się do wyzwania jakie rzucił mu Marcin Najman, wymieniając go w gronie swoich następnych potencjalnych kandydatów do walki.
 • MMA. Świerczewski: Wejdę z Najmanem do klatki

  Piotr Świerczewski zareagował na wyzwanie Marcina Najmana i jest gotów na stoczenie z nim walki w formule MMA. - Mam za sobą jeden występ, ale byłem w klatce przez dziewięć minut. On w pięciu walkach uzbierał może ze cztery minuty – "Świr" nokautuje na razie słowną wyliczanką. Zamierza też zrobić to w klatce.
 • Piotr Świerczewski po gali FFF2: Moja żona zobaczyła znowu młodego Piotra

  Piotr Świerczewski po gali FFF2: Moja żona zobaczyła znowu młodego Piotra

  - Moja żona zobaczyła znowu młodego Piotra i mówi, że świetnie wyglądam - powiedział Piotr Świerczewski na łamach sporty-walki.org po zwycięstwie z Gregiem Collinsem na gali FFF2 w Zielonej Górze
 • MMA. Piotr Świerczewski wygrał w debiucie walkę wieczoru

  MMA. Piotr Świerczewski wygrał w debiucie walkę wieczoru

  Piotr Świerczewski zanotował wymarzony debiut w MMA. Na gali FFF2, przy wsparciu piłkarskiego świata i Mateusza Borka w narożniku, który niesamowicie emocjonował się pojedynkiem, pokonał w walce wieczoru Grega Collinsa.

Filmy - Piotr Świerczewski (15)

 • Piotr Świerczewski: Mogę walczyć z celebrytą. Wideo

  Piotr Świerczewski w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że być może zdecyduje się ponownie wejść do klatki, jednak nie będzie walczył z zawodowym zawodnikiem.
 • Piotr Świerczewski dla Interii: Być może wrócę jeszcze dla klatki MMA. Wideo

  Nie mam żadnych szans walczyć z zawodowcami. Ale gdyby przyszła ciekawa propozycja to chciałbym spróbować czegoś nowego. Jeździłem nawet na żużlu. O Marcinie Najmanie w kontekście sportu, nie życia prywatnego, mogę powiedzieć, że jest jak klown - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski Piotr Świerczewski.
 • Piotr Świerczewski dla Interii: Myślę o powrocie na ławkę trenerską. Wideo

  Nie rozstaję się z piłką nożną. Kocham ją i chcę być trenerem, ale trochę na swoich warunkach, rozwoju drużyny do której przyjdę i rozwoju klubu - mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski Piotr Świerczewski.
 • Piotr Świerczewski dla Interii: Legia jest jak Najman. Wideo

  Legia dużo mówiła przed walką o Ligę Mistrzów, dużo krzyczała, tak jak Marcin Najman, a nic się nie działo. W lidze jej najgroźniejszym rywalem powinien być Piast Gliwice. Jeśli chodzi o ewentualny transfer Michała Karbownika do takich klubów jak Bercelona, czy Real Madryt to jet to bzdura, trochę jak kupowanie kota w worku- mówi w rozmowie z Interią były reprezentant Polski Piotr Świerczewski.