Piotr Stramowski

Artykuły - Piotr Stramowski (43)

 • Piotr Stramowski jest nie do poznania

  Piotr Stramowski jest nie do poznania

  Patryk Vega jest jednym z najpłodniejszych polskich reżyserów. Choć pandemia pokrzyżowała mu na chwilę plany, wkrótce pokaże widzom kolejny film.
 • Piotr Stramowski o roli w filmie "Bad Boy": Nie brałem narkotyków i nie piłem alkoholu

  Piotr Stramowski o roli w filmie "Bad Boy": Nie brałem narkotyków i nie piłem alkoholu

  "To najfajniejsza rola w karierze Piotrka Stramowskiego" - mówi o postaci Twardego reżyser filmu "Bad Boy", Patryk Vega. Aktor gra szefa grupy kibiców, do tego narkomana i alkoholika. "Twardy jest takim ciężkim kalibrem. To człowiek uzależniony od wielu używek" - charakteryzuje swoją postać w rozmowie z PAP Life Piotr Stramowski.
 • Piotr Stramowski jakiego nie znacie

  Piotr Stramowski jakiego nie znacie

  Piotr Stramowski daje popis w filmie "Bad Boy". W takiej kreacji widzowie jeszcze go nie widzieli! Jak nieprzespane noce pomogły mu w roli?
 • Jakim tatą jest Piotr Stramowski?

  Jakim tatą jest Piotr Stramowski?

  Piotr Stramowski i jego żona - Katarzyna Warnke we wrześniu 2019 roku po raz pierwszy zostali rodzicami.
 • Piotr Stramowski zamieścił wzruszający wpis o żonie

  Piotr Stramowski zamieścił wzruszający wpis o żonie

  Piotr Stramowski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Od 2016 roku jest mężem Katarzyny Warnke.
 • Piotr Stramowski: Lubię przełamywać granice

  Piotr Stramowski: Lubię przełamywać granice

  Jako napakowany Majami w "Pitbullu. Nowych porządkach" wywołał sensację. Teraz Piotr Stramowski jest grzeczniejszym gliną w "Ultraviolecie" i finansistą w "Żmijowisku", ale i księciem w "Hamlecie". Żonę, aktorkę Katarzynę Warnke, poznał w 2013 roku na planie filmu "W spirali". W 2016 pobrali się, a we wrześniu tego roku przyszła na świat ich córka.
 • "Żmijowisko": Piotr Stramowski jako bezwzględny biznesmen

  "Żmijowisko": Piotr Stramowski jako bezwzględny biznesmen

  Jedną z gwiazd serialu "Żmijowisko" będzie Piotr Stramowski. Na małym i dużym ekranie aktor najczęściej wciela się w postaci twardych facetów. Podobnie będzie w nowej produkcji Canal +, choć tu jego rola nie będzie pozbawiona charakterystycznej dla wszystkich postaci pojawiających się serialu, dwulicowości. - Brakuje nam w życiu strachu, stoi za tym potrzeba przeżywania głębszych emocji, od których zostaliśmy odcięci - tak Piotr Stramowski tłumaczy popularność książkowego "Żmijowiska". A jak będzie z jego ekranizacją? Premiera serialu już 3 listopada na antenie Canal+.
 • Piotr Stramowski komplementuje żonę

  Piotr Stramowski komplementuje żonę

  Choć jego przygoda z serialem zaczęła się już dekadę temu, popularność zyskał kilka lat temu dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Piotr Stramowski, aktor i mąż Katarzyny Warnke, właśnie spełnia się w zupełnie nowej, życiowej roli...
 • Piotr Stramowski: Moje własne "Mission: Impossible"

  Piotr Stramowski: Moje własne "Mission: Impossible"

  Piotr Stramowski to etatowy twardziel polskiego kina. Rolą Majamiego w hicie "Pitbull. Nowe porządki" i jego kontynuacji "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" udowodnił, że świat policji nie kryje przed nim żadnych tajemnic. W najnowszym filmie Mariusza Gawrysia Stramowski ponownie wciela się w postać bezpardonowego policjanta, który poświęci wszystko dla dobra śledztwa. W poniższym wywiadzie zdradza, czy korzysta z usług kaskadera, jak wniknął w świat policji i odsłania kulisy brawurowej sceny pościgu na planie "Sług wojny".
 • Piotr Stramowski o filmie "Fighter": Byliśmy jak w transie

  Piotr Stramowski o filmie "Fighter": Byliśmy jak w transie

  "Tomek wali w ryj, zamiast pokazać, co czuje" - mówi Piotr Stramowski o bohaterze, którego gra w filmie "Fighter". Produkcja zadebiutuje na ekranach polskich kin w najbliższy piątek, 19 lipca.

Zdjęcia - Piotr Stramowski (35)

Filmy - Piotr Stramowski (11)

 • Jakim tatą jest Piotr Stramowski?

  Warszawa. Na premierze nowej kolekcji biżuterii Mokobelle (23.01) pojawiła się młoda mama Katarzyna Warnke. Jakim tatą dla ich córeczki jest Piotr Stramowski? - Wspaniałym. Myślę, że to jest właściwe - powiedziała. - Przyszły w końcu czasy, że można dzielić bycie rodzicem z mężczyzną. To już nie wstyd - dodała.
 • Piotr Stramowski: Nie mogę nie stawać na ściankach

  Nie przeszkadza mi celebrycka strona życia - mówi Piotr Stramowski. Jego zdaniem bywanie na imprezach i pozowanie na ściankach to istotny element jego pracy jako aktora, a unikanie jej nie jest dobrym rozwiązaniem.
 • Piotr Stramowski: Na planie z żoną

  Piotr Stramowski lubi pracować z żoną, Katarzyną Warnke. Twierdzi, że zaangażowanie we wspólne projekty zawodowe, pozwala im dzielić się tą samą energią i wspierać się wzajemnie.
 • Piotr Stramowski: Chciałbym zagrać Czesława Niemena

  ​Biografia Czesława Niemena to super potencjał na scenariusz - uważa Piotr Stramowski. Aktor chciałby się wcielić w postać słynnego wokalisty, od dawna bowiem interesuje się jego życiem i twórczością.