Piotr Sierzputowski

Artykuły - Piotr Sierzputowski (6)

Filmy - Piotr Sierzputowski (4)

 • Trener Igi Świątek: Iga to cały czas ta sama dziewczyna. Wideo

  - Wiadomo, że Iga się rozwija, dojrzewa i to tak idzie sumiennie od paru lat. Pewne rzeczy się zmieniają i uważam, że idą w dobrą stronę - powiedział w rozmowie z Interią Piotr Sierzputowski, trener Igi Świątek.
 • Trener Igi Świątek: Presja występuje przez całą karierę zawodniczą. Wideo

  Do presji trzeba się przyzwyczaić, nie ma wyboru. Myślę, że przyszły rok będzie trudny przede wszystkim ze względu na maturę, ale myślę, że się do tego dopasujemy. To też nie jest złe, bo odciąga głowę np. od myślenia o obronie punktów - mówi o swojej podopiecznej Idze Świątek trener Piotr Sierzputowski w długiej rozmowie z Interią.
 • Trener Igi Świątek: Świadomość mentalna Igi jest teraz najważniejsza. Wideo

  - De facto wcale nie trzeba być najlepszym technicznie, najszybszym, czy najsilniejszym, żeby wygrywać mecze. Trzeba wiedzieć, z czego można korzystać, a z czego nie i jak to wykorzystać przeciwko rywalkom - mówi w rozmowie z Interią Piotr Sierzputowski, trener Igi Świątek.
 • Trener Igi Świątek: Dwa turnieje nam uciekły. Wideo

  - Planowaliśmy z Igą jeszcze dwa turnieje w Pekinie i Tiencin więc dwa turnieje nam uciekły, ale nie uciekło nam planowanie całego przyszłego roku. Przeciążenia się zdarzają, fajnie, że możemy się przygotować do następnego sezonu tak jak do tego - mówi w rozmowie z Interią Piotr Sierzputowski, trener Igi Świątek.