Piotr Rubik

Artykuły - Piotr Rubik (271)

Zdjęcia - Piotr Rubik (265)

 • muzyka.interia.pl
  Piotr i Agata Rubikowie: Niezmiennie zakochani
 • muzyka.interia.pl
  Piotr i Agata Rubikowie: Niezmiennie zakochani
 • muzyka.interia.pl
  Piotr i Agata Rubikowie: Niezmiennie zakochani
 • muzyka.interia.pl
  Piotr i Agata Rubikowie: Niezmiennie zakochani
 • muzyka.interia.pl
  Piotr i Agata Rubikowie: Niezmiennie zakochani
 • muzyka.interia.pl
  Piotr i Agata Rubikowie: Niezmiennie zakochani

Filmy - Piotr Rubik (18)

 • "Corgi, psiak królowej" [teledysk] "Psai kostka" - Piotr Rubik, Olivia Wieczorek, Magda Bereda

 • "Aplauz, Aplauz!": Piotr Rubik płakał dwa razy

  W programie „Aplauz, aplauz!” nie tylko dzieci spełniają swoje marzenia o śpiewaniu – mówi Piotr Rubik. Jego zdaniem także wielu dorosłych uczestników talent show odkrywa w sobie talent i pasję do śpiewu. Muzyk nie ukrywa, że występy niektórych duetów wywołały w nim silne emocje, zdarzyło mu się nawet płakać ze wzruszenia
 • Rusza talent show dla dzieci uzdolnionych artystycznie

  Już 7 marca na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show „Mali Giganci”. Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer. Program „Mali Giganci” oparty będzie na formacie „Pequeños Gigantes”, nadawanym od 2011 roku przez meksykańską stację Televisa. Uczestnikami programu będą dzieci w wieku od 4 do 12 lat uzdolnione wokalnie, aktorsko, tanecznie lub recytatorsko. Zostaną podzielone na sześć drużyn, a w każdej z nich znajdą się osoby obdarzone innym talentem. Drużynami opiekować się będą trenerzy: Olivier Janiak, Urszula Chincz, Czesław Mozil, Natalia Lesz, Aneta Todorczuk-Perchuć oraz Piotr Rubik. W jury programu zasiądą: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Katarzyna Bujakiewicz. Dla Piotra Rubika już sam castingi były pozytywnym zaskoczeniem, muzyk nie spodziewał się bowiem tak wysokiego poziomu. – Żałuję, że mogłem wybrać tylko dwie osoby do programu. Wydaje mi się, że wybrałem dobrze, naprawdę jestem pod dużym wrażeniem umiejętności i radzenia sobie ze stresem. Widać, że to nie są ich pierwsze występy, że gdzieś już występują, czy w domu kultury, czy w telewizji. Te dzieci są obyte ze sceną, natomiast zawsze jest stres, zresztą każdy z nas ma stres, ja też mam stres, że tu siedzę i muszę nagle wybrać tylko dwie osoby z każdej dziedziny, a dzieci świetnie sobie radzą – mówi Piotr Rubik.
 • Studenci z Tajwanu śpiewają po polsku utwory Piotra Rubika

  Kilkudziesięciu studentów polonistyki na jednym z tajwańskich uniwersytetów przygotowało występ oparty na kompozycjach Piotra Rubika. Wybrane utwory studenci wykonali po polsku, zaskakując bardzo dobrą znajomością języka. Dla Piotra Rubika jest to zarówno wielkie zaskoczenie, jak i wielka frajda, że jego muzyka dociera do tak dalekich części świata. Muzyk ma nadzieję, że w przyszłości uda się zorganizować wspólny koncert z tajwańskimi chórzystami. – Wielkim zaskoczeniem dla mnie było znalezienie w internecie nagrania tajwańskiego chóru uniwersyteckiego śpiewającego przepiękną polszczyzną kilka moich utworów. Jak patrzyłem później na mojej stronie na Facebooku, było to również zaskoczenie dla słuchaczy, którzy rzeczywiście podziwiali zaangażowanie i polszczyznę tych osób. To jest wielkie zaskoczenie, a jednocześnie wielka frajda, że ta muzyka dociera tak daleko – mówi Piotr Rubik.