Piotr Polk

Artykuły - Piotr Polk (78)

 • Piotr Polk: Niełatwo mną sterować

  Piotr Polk: Niełatwo mną sterować

  Przystojny jak prawdziwy mundurowy, godny zaufania jak lekarz. Piotr Polk lubi wybierać i umie wcielać się w kogo chce. Ale rządzić nim może tylko… reżyser.
 • Piotr Polk: Bez asystenta

  Piotr Polk: Bez asystenta

  Nie korzystam z pomocy asystenta i ogarniam wszystkie sprawy osobiście - oświadcza Piotr Polk, znany z roli policjanta Możejki w serialu "Ojciec Mateusz". Nie wszyscy wiedzą, że w wolnych chwilach aktor zajmuje się - z powodzeniem - projektowaniem mebli.
 • Piotr Polk: Nie będę szedł po trupach

  Piotr Polk: Nie będę szedł po trupach

  Aktorstwo jest dla mnie zabawą w życie – Piotr Polk opowiada, kto pomógł mu w wyborze zawodu i dlaczego musiał się uczyć języka polskiego. Zdradza też szczegóły z planu „Ojca Mateusza”.
 • "Kochaj": Piotr Polk kandydatem na premiera

  "Kochaj": Piotr Polk kandydatem na premiera

  W przededniu wyborów parlamentarnych producenci komedii "Kochaj" postanowili przedstawić kandydata na... premiera! Piotr Polk reklamuje swoją kandydaturę hasłem "Nowa partia, nowy premier, nowa jakość".

Zdjęcia - Piotr Polk (122)

Filmy - Piotr Polk (7)

 • "Kanadyjskie sukienki"

  Na urodzinach Zofii przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do ostatniego momentu, a to tylko początek zawiłych historii rodzinnych.
 • Piotr Polk: To piękna idea

  Starsi ludzie często są równie bezbronni jak dzieci. Pomaganie im i zaszczepianie w ludziach młodych chęci niesienia pomocy seniorom to piękna idea - mówi Piotr Polk. Zdaniem aktora, akcje głośne medialnie - takie jak WOŚP - zapadają w pamięć i przez to osiągają zamierzony cel. Interia.pl jest oficjalnym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 • "Lekarze" w pigułce

  Na co dzień niosą pomoc, ale każdy z nich ma swoją własną "kartę choroby". Kim są bohaterowie nowego serialu "Lekarze"? Z jakimi problemami zmagają się w życiu zawodowym i osobistym? Opowiadają Danuta Stenka, Marcin Perchuć, Piotr Polk i inni aktorzy grający w serialu.
 • Czego boją się gwiazdy?

  Nie boją się strzykawek, krwi czy latania samolotem, a jednak gwiazdy mają swoje obsesje i lęki. Jakie?