Piotr Müller

Artykuły - Piotr Müller (6)

 • Zniesienia limitu 30-krotności składek rozbije budżet

  W sprawie zniesienia limitu 30-krotności składki na ZUS jest pole do rozmów i dyskusji w rządzie; ustawa nie została jeszcze przyjęta - tak rzecznik rządu Piotr Müller odniósł się w rozmowie z PAP do opinii prezydenta w sprawie likwidacji 30-krotności składki.
 • Banki czekają na wyrok TSUE

  Banki czekają na wyrok TSUE

  - Wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej ws. kredytów we frankach szwajcarskich nie zawali polskiego systemu bankowego - przekonuje Piotr Müller rzecznik rządu PiS.
 • Jest decyzja ws. obniżenia stawki PIT do 17 proc.

  Jest decyzja ws. obniżenia stawki PIT do 17 proc.

  Rząd przyjął projekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, przewidujący m.in. obniżenie 18-proc. stawki podatku PIT do 17 proc. oraz podniesienie kosztów uzyskania przychodów dla pracowników - poinformował we wtorek rzecznik rządu Piotr Müller. Z obniżenia stawki skorzysta 25 mln podatników, zaś z podwyższenia pracowniczych kosztów uzyskania przychodów - 12 mln pracowników.
 • Rzecznik rządu: Prace nad ustawą ws. obniżenia PIT do 17 proc. są już zaawansowane

  Rzecznik rządu: Prace nad ustawą ws. obniżenia PIT do 17 proc. są już zaawansowane

  Prace nad projektem ustawy ws. obniżenia podatku dochodowego PIT z 18 do 17 proc. są już zaawansowane, ustawa ta zostanie przyjęta na pewno jeszcze w tej kadencji parlamentarnej - mówił w piątek rzecznik rządu Piotr Müller. Niedługo zostanie też przyjęta nowa matryca VAT - dodał.
 • Piotr Müller, rzecznik rządu: Prace nad ustawą ws. obniżenia PIT do 17 proc. są już zaawansowane

  Piotr Müller, rzecznik rządu: Prace nad ustawą ws. obniżenia PIT do 17 proc. są już zaawansowane

  - Prace nad projektem ustawy ws. obniżenia podatku dochodowego PIT z 18 do 17 proc. są już zaawansowane, ustawa ta zostanie przyjęta na pewno jeszcze w tej kadencji parlamentarnej - mówił w piątek rzecznik rządu Piotr Müller. Niedługo zostanie też przyjęta nowa matryca VAT - dodał.
 • Konkurs na Prezesa URE zapewne będzie powtórzony

  Konkurs na Prezesa URE zapewne będzie powtórzony

  - Konkurs dla kandydatów na Prezesa URE zapewne będzie powtórzony - oświadczył we wtorek rzecznik rządu Piotr Müller. Kancelaria premiera poinformowała wcześniej, że w ogłoszonym w kwietniu naborze nie wyłoniono żadnego kandydata.

Filmy - Piotr Müller (47)