Piotr Marzec

Artykuły - Piotr Marzec (32)

 • Popek Monster posłem?! Kontrowersyjny wpis szefa partii

  Popek Monster posłem?! Kontrowersyjny wpis szefa partii

  Skandalizujący raper, a od niedawna zawodnik mieszanych sztuk walki Paweł Mikołajuw, znany jako Popek Monster, wywołał kontrowersję informacją, że zamierza ubiegać się o mandat posła. Wkrótce domysły przeciął sam zainteresowany, precyzując że chodzi o partię Wolność, aż w końcu głos zabrał szef ugrupowania Janusz Korwin-Mikke.
 • Liroy i beatboxer o świętach

  Liroy i beatboxer o świętach

  Skład Art Of Beatbox oraz raper Liroy przygotowali teledysku do utworu "Cicha Noc? cz. 1".
 • "Liroy i Tede są frajerami"

  "Liroy i Tede są frajerami"

  "Elo ziom, posłuchaj mej nawijki o tym, jak napluje se na ryjki" - tak zaczyna się utwór Szymona Majewskiego "poświęcony" sporowi na linii Peja i Liroy a Tede.
 • Liroy kontra Tede. Uwaga, ostro!

  Liroy kontra Tede. Uwaga, ostro!

  Środowisko hiphopowe wciąż wrze - tym razem w stronę Tede nieprzebierając w słowach przywalił Liroy. Wcześniej ten pierwszy mocno skomentował wspólną trasę Liroya i WYP3.
 • Liroy: Agresja zawsze wraca

  Liroy: Agresja zawsze wraca

  Kielecki raper Liroy komentuje incydent na koncercie Pei.
 • Liroy przerywa milczenie!

  Liroy przerywa milczenie!

  Słynny "scyzoryk z Kielc", pionier polskiego hip hopu - czyli po prostu Liroy, prezentuje nowy singel "Cicha noc? cz. 1".
 • "Ojciec nas lał, ja się stawiałem"

  "Ojciec nas lał, ja się stawiałem"

  Liroy otrzymał propozycję wzięcia udziału w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Przede wszystkim dlatego, że świetnie jeździ na łyżwach. Raper jednak odmówił.
 • Liroy: Powrót króla

  Liroy: Powrót króla

  "Grandpaparapa (Powrót króla)" to tytuł specjalnego wydawnictwa Liroya z okazji 25. rocznicy muzycznej działalności rapera.
 • Tatuś Liroy

  36-letni Liroy ciężko pracował, by kojarzyć się przede wszystkim z rapem, tatuażami, nagimi dziewczynami i ostrymi rozróbami.
 • Liroy z popularną wokalistką

  Liroy z popularną wokalistką

  Znamy już tytuły wszystkich utworów, które będzie można usłyszeć na nowym albumie Liroy'a "L Nino vol. 1". W pierwotnym założeniu miało znaleźć się tam 10 utworów. Podczas pracy w studio okazało się jednak, że materiału jest na tyle dużo, iż spokojnie można pokusić się o rozszerzenie tracklisty.

Filmy - Piotr Marzec (1)

 • Liroy-Marzec: Ustawa o medycznej marihuanie na pewno przejdzie. Przekonałem prawie wszystkich

  „Nie mamy ambicji, żeby z PiS-em rządzić mediami publicznymi. Nie interesują nas stołki i nie było żadnej medialnej koalicji” – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, Piotr Liroy-Marzec z Kukiz’15. „Jako jedyni zachowaliśmy się przytomnie i zgłosiliśmy poprawkę do ustawy o mediach, bo zobaczyliśmy analogię do czasów, kiedy PO przejmowało władzę. Obiecali zmianę ustawy, po czym obsiedli się na tych miejscach. Mieli też ustawę obywatelską, którą wyrzucili do kosza. Byli pięknymi śmieciarzami” – uważa poseł. Liroy-Marzec dodaje, że „PiS musi się liczyć z obywatelem, bo on w pewnym momencie może wyjść na ulicę i wybić komuś zęby cegłówką”. „Obywatel byłby bardzo niezadowolony, kiedy PiS jeszcze by narobiło na obywatela” – mówi gość RMF FM. „Nie sądzę, żeby Prawo i Sprawiedliwość miało tylu ekspertów, żeby stworzyć dobrą, ekspercką telewizję” – uważa Liroy-Marzec. Legalizacja medycznej marihuany? „Parę osób się zdziwi, ale udało mi się przekonać praktycznie wszystkie ugrupowania. Do końca miesiąca będziemy o tym projekcie słyszeli” – odpowiada poseł. „Jestem przekonany, że projekt ustawy przejdzie. To priorytet dla ludzi, którzy chorują. To już nie jest kwestia światopoglądu” – mówi parlamentarzysta. Dodaje: „Nie jestem populistą, a dziś walka o całkowitą legalizację marihuany jest populizmem”.