​Piotr Małachowski

Artykuły - ​Piotr Małachowski (26)

 • Festiwal Rzutów. Dobry początek sezonu Andrejczyk i Małachowskiego

  Festiwal Rzutów. Dobry początek sezonu Andrejczyk i Małachowskiego

  Maria Andrejczyk rzuciła oszczepem 62,04 m, a dwukrotny wicemistrz olimpijski Piotr Małachowski posłał dysk na 64,87 m i oboje triumfowali w Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej w Spale. Dobrze zaprezentowała się też w rzucie młotem Malwina Kopron - 74,18.
 • ​Lekkoatletyka. Piotr Małachowski trenuje i uczy się na menedżera

  ​Lekkoatletyka. Piotr Małachowski trenuje i uczy się na menedżera

  Dwukrotny wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski powoli zapomina o operacji kolana, którą przeszedł w kwietniu i wrócił do treningów. Nadal przechodzi też rehabilitację, a w wolnym czasie uczył się nowego zawodu - menedżera.
 • Piotr Małachowski: #KiedyBędzieNormalnie wrócę do treningów

  Piotr Małachowski: #KiedyBędzieNormalnie wrócę do treningów

  - Na pewno będę miał już do wszystkiego większy dystans. Po pandemii więcej czasu chcę spędzać z najbliższymi, a ten obecny nie do końca jest stracony. Mogę na przykład bardziej zaangażować się w rozwój syna, obserwować jak rośnie, jak maluje i jak się bawi. Obecnie lubię oglądać serial o Michaelu Jordanie, a #KiedyBędzieNormalnie to wrócę do treningów – mówi w rozmowie z Interią dwukrotny wicemistrz olimpijski i mistrz świata w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.
 • Piotr Małachowski dla Interii: Nie wiem co dalej z moim trenerem, nie wiem co ze ślubem

  Piotr Małachowski dla Interii: Nie wiem co dalej z moim trenerem, nie wiem co ze ślubem

  - Mam ważny kontrakt z trenerem Gerdem Kanterem jeszcze tylko do końca sierpnia, nie wiem co będzie dalej, jeszcze nie rozmawialiśmy. Nie wiem też, czy we wrześniu wezmę ślub, bo przez pandemię można organizować wesela dla maksymalnie 50 osób, a my chcielibyśmy zaprosić więcej gości – zdradza w rozmowie z Interią dwukrotny wicemistrz olimpijski i mistrz świata w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.
 • Piotr Małachowski: Brak kontroli antydopingowych to jeden z większych problemów

  Piotr Małachowski: Brak kontroli antydopingowych to jeden z większych problemów

  Wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski jest po operacji kolana i przebywa w domu. W dobie koronawirusa obawia się sportowców, którzy ten czas wykorzystają, by stosować niedozwolone środki. - Brak kontroli antydopingowych to jeden z większych problemów - uważa.
 • Tokio 2020. Piotr Małachowski: Przedłużam karierę do igrzysk w przyszłym roku

  Tokio 2020. Piotr Małachowski: Przedłużam karierę do igrzysk w przyszłym roku

  - Dla mnie to nie jest dobra informacja, ale dzisiaj zdrowie jest najważniejsze, więc będę przygotowywał się do igrzysk w 2021 roku - tak w rozmowie z Interią Piotr Małachowski, nasz dwukrotny srebrny medalista olimpijski w rzucie dyskiem, zareagował na decyzję MKOl o przesunięciu IO w Tokio na przyszły rok.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Bez Polaków w finale rzutu dyskiem

  Lekkoatletyczne MŚ. Bez Polaków w finale rzutu dyskiem

  ​Żadnemu z trzech polskich dyskoboli startujących w mistrzostwach świata w Dausze nie udało się zakwalifikować do finału. Piotr Małachowski uzyskał 17. rezultat kwalifikacji (62,20), Bartłomiej Stój 22. (61,79), a Robert Urbanek 23. (61,78).
 • Memoriał Szelesta. Drużynowi mistrzowie Europy wystartują w Warszawie

  Memoriał Szelesta. Drużynowi mistrzowie Europy wystartują w Warszawie

  Lekkoatletyczni drużynowi mistrzowie Europy z Bydgoszczy - Piotr Małachowski, Maria Andrejczyk, Anna Kiełbasińska - wystartują w sobotę 17 sierpnia w 5. InterEuropol Memoriale Zygmunta Szelesta w Warszawie. W konkursie kulomiotów wystąpi Konrad Bukowiecki.
 • Festiwal rzutów im. Skolimowskiej. Małachowski kontra trener Kanter

  Festiwal rzutów im. Skolimowskiej. Małachowski kontra trener Kanter

  Czołówka polskich lekkoatletów rywalizować będzie w sobotę w 7. Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej. Na starcie stanie także dyskobol Gerd Kanter, który zakończył karierę, ale we Władysławowie zmierzy się ze swoim... podopiecznym Piotrem Małachowskim.
 • Diamentowa Liga. Piąte miejsce Małachowskiego w rzucie dyskiem w Londynie

  Diamentowa Liga. Piąte miejsce Małachowskiego w rzucie dyskiem w Londynie

  Piotr Małachowski rzucił dyskiem 63,81 i zajął piąte miejsce w zawodach Diamentowej Ligi w Londynie. Wygrał Szwed Daniel Stahl, który wynikiem 68,56 poprawił rekord mityngu. W niedzielę padły trzy najlepsze tegoroczne wyniki na świecie.

Filmy - ​Piotr Małachowski (8)

 • Piotr Małachowski dla Interii: Kontrakt z Kanterem zostanie przedłużony. Wideo

  Po okresie bez startów i treningów wszedłem już w miarę normalny reżim. Jeśli chodzi o trenera Gerda Kantera, to kontrakt z nim zostanie przedłużony - mówi w rozmowie z Interią wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski, który w przyszłym roku planuje zakończyć karierę.
 • Piotr Małachowski dla Interii: Po operacji kolana jest dobrze. Wideo

  Po kilku miesiącach przerwy i operacji kolana chciałem sprawdzić jak będzie się ono zachowywało i chyba jest ok. Obecnie rzucam powyżej 60 metrów. Jak na ten czas po rehabilitacji jest dobrze - mówi w rozmowie z Interią wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.
 • Piotr Małachowski zdradza Interii: Nie wiem co będzie dalej z moim trenerem. Wideo

  Przełożenie igrzysk olimpijskich pokrzyżowało mi nieco plany, bo w tym roku miałem zakończyć karierę. Nie wiem co będzie dalej z moim trenerem Gerdem Kanterem, z którym mam ważny kontrakt jeszcze tylko do końca sierpnia - zdradza Interii dwukrotny wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem Piotr Małachowski.
 • Tylko u nas. Piotr Małachowski zdradza co z jego ślubem. Jest problem. Wideo

  Tylko u nas. Piotr Małachowski zdradza co z jego ślubem. Jest problem. Na wrzesień planuję ślub z narzeczoną, planujemy, żeby w weselu wzięło udział więcej niż 50 osób, ale nie wiadomo, czy będzie to możliwe. Nadal czekamy i zastanawiamy się co zrobić - mówi dwukrotny wicemistrz olimpijski w rzucie dyskiem i mistrz świata Piotr Małachowski.