Piotr Lisek

Artykuły - Piotr Lisek (180)

Filmy - Piotr Lisek (14)

 • Piotr Lisek dla Interii: Głowa pęka. Wideo

  - 2019 rok był dla mnie naprawdę znakomity. Zdobyłem dwa medale oraz narodziło się mi dziecko. Podczas Igrzysk W Tokio oczywiście powalczę o medal choć zdaję sobie sprawę, że będzie niezwykle trudno - mówi w rozmowie z Interią brązowy medalista mistrzostw świata w skoku o tyczce Piotr Lisek.
 • Anna Lewandowska miała udział w brązowym medalu Piotra Liska? Tyczkarz przyznał, że z nią współpracował. Wideo

  Piotr Lisek zdobył brązowy medal w skoku o tyczce na MŚ w Dosze. Za Polaka kciuki trzymało wiele znanych osób m.in. Anna Lewandowska. Jak się okazało, miała też swój udział w budowaniu formy lekkoatlety.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Piotr Lisek: To wy jesteście moim motorem napędowym. Wideo

  - Bardzo się cieszę, że podołałem tym wszystkim wyzwaniom, które los rzucił mi w tym roku. Mam nadzieję, że emocji jeszcze trochę dostarczę, a moja córeczka będzie chowała się dobrze i wyrośnie na dobrego człowieka. Postaram się dołożyć wszelkich starań, żeby tak było. Nigdzie nie jadę na wakacje, z chęcią usiądę w domu w Szczecinie i odpocznę razem z żoną i córeczką – mówi trzeci zawodnik lekkoatletycznych mistrzostw świata w skoku o tyczce w Dosze Piotr Lisek, nie mogąc doczekać się powrotu do Polski do najważniejszych osób w swoim życiu.
 • Lekkoatletyczne MŚ. Lisek: Pokazałem w tym sezonie, że Polak może skakać powyżej 6 metrów. Wideo

  - Oczywiście nie jest łatwo wygrywać, bo tyczka stoi w tej chwili na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się z brązowego medalu i na pewno nie można powiedzieć, że gdzieś zawaliłem. Wiem, że ludzie często o tym zapominają, bo przyzwyczailiśmy was, że ciągle skaczemy wielkie wysokości – powiedział w rozmowie z Interią Piotr Lisek, brązowy medalista finału konkursu skoku o tyczce na mistrzostwach świata w Dosze.