Piotr Glaca Mohamed

Artykuły - Piotr Glaca Mohamed (17)

 • Glaca i "Człowiek". To była ostatnia piosenka nagrana przez Korę

  Glaca i "Człowiek". To była ostatnia piosenka nagrana przez Korę

  "Królowa była tylko jedna i pozostanie na zawsze" - tak Glaca pożegnał Korę, która u niego zaśpiewała w utworze "Człowiek" opartym na przeboju "Krakowski spleen" grupy Maanam. Był to ostatni numer nagrany przez zmarłą pod koniec lipca Korę.
 • Recenzja Glaca "Zang": Zonk!

  Recenzja Glaca "Zang": Zonk!

  Pamiętacie jak Zygmunt Chajzer odsłaniał zasłonkę i tam był taki kot z czerwonym łbem? Nikt się wtedy nie cieszył. Może tylko sam kot. Z "Zang" jest podobnie.
 • Glaca znów w duecie z Peją (teledysk "Życie i samotność")

  Glaca znów w duecie z Peją (teledysk "Życie i samotność")

  "Życie i samotność" to trzeci singel promujący solowy debiut Piotra "Glacy" Mohameda, znanego z m.in. ze Sweet Noise i My Riot.
 • Glaca: Bomba emocjonalna

  Glaca: Bomba emocjonalna

  - Czuję, że Sweet Noise nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa - mówi Interii Piotr "Glaca" Mohamed, który w piątek 6 kwietnia wydaje solowy debiut "ZANG".
 • Glaca: "Tobie" dla zmarłej na raka fanki

  Glaca: "Tobie" dla zmarłej na raka fanki

  Jeszcze przed premierą solowej płyty "ZANG" znany z grup Sweet Noise i My Riot Glaca prezentuje kolejny utwór. "Tobie" dedykowane jest Marcie "Mi" Kasperek - fance Sweet Noise, która w styczniu 2016 r. przegrała walkę ze śmiertelną chorobą.
 • Glaca i Kora bez kompromisów. Zobacz teledysk "Człowiek"

  Glaca i Kora bez kompromisów. Zobacz teledysk "Człowiek"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Człowiek" zapowiadający solowy debiut Glacy. Wokalista znany z zespołów Sweet Noise i My Riot do współpracy zaprosił dawno niesłyszaną Korę.
 • Glaca i Kora w duecie ("Człowiek")

  Glaca i Kora w duecie ("Człowiek")

  Do utworu "Człowiek" zapowiadającego solowy debiut Glacy, wokalista znany z zespołów Sweet Noise i My Riot, zaprosił dawno niesłyszaną Korę.
 • Glaca i tatuaż na twarzy (nowa płyta "ZANG")

  Glaca i tatuaż na twarzy (nowa płyta "ZANG")

  Zapowiadany już przez nas solowy debiut Glacy, wokalisty znanego z zespołów i projektów Sweet Noise, My Riot, M.T. Void i Serce, otrzymał tytuł "ZANG".
 • Glaca ujawnia szczegóły (teledysk "Oni przyszli")

  Glaca ujawnia szczegóły (teledysk "Oni przyszli")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Oni przyszli", który zapowiada solowy debiut Glacy, wokalisty znanego z zespołów i projektów Sweet Noise, My Riot, M.T. Void i Serce.
 • Glaca zadebiutuje solo ("Oni przyszli")

  Glaca zadebiutuje solo ("Oni przyszli")

  Znany z zespołów i projektów Sweet Noise, My Riot, M.T. Void i Serce wokalista Glaca szykuje debiutancki album solowy. Jego zapowiedzią będzie singel "Oni przyszli".

Filmy - Piotr Glaca Mohamed (3)