Film - Piotr Cyrwus

Artykuły - Piotr Cyrwus (38)

 • Piotr Cyrwus: Polacy wspólnie wiele potrafią

  Piotr Cyrwus: Polacy wspólnie wiele potrafią

  Jako osoba wierząca nie chcę budować żadnych murów - mówi Piotr Cyrwus. Jego zdaniem nie powinno dzielić się społeczeństwa ze względu na wyznawaną religię. Uważa też, że Polacy potrafią się zjednoczyć, czego dowodem jest taki zryw narodowy jak Solidarność. Często ulegają jednak negatywnym wpływom.
 • Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Piotr Cyrwus: Polacy wierzą w seriale

  Zdaniem Piotra Cyrwusa Polacy kochają seriale, ponieważ są spragnieni relacji międzyludzkich, zatraconych w ostatnich latach. Aktora martwi jednak fakt, że bliskości szukają w telewizyjnych produkcjach zamiast wśród rzeczywistych ludzi. Cyrwus uważa też, że seriale mogą zmieniać rzeczywistość i wpływać na opinie widzów.
 • Piotr Cyrwus: Popularniejszy już nie będę

  Piotr Cyrwus: Popularniejszy już nie będę

  Widzowie wciąż pytali Piotra Cyrwusa, kiedy znów pojawi się w serialu, więc kilka tygodni temu jego nowy bohater, Zdzisław Muszko, wprowadził się do kamienicy na Wspólnej. Od tego czasu najbliższy sąsiad, Roman Hoffer, nie może zmrużyć oka. A będzie jeszcze gorzej!
 • ​Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" lepiej się klika

  ​Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" lepiej się klika

  ​Piotr Cyrwus wciąż utożsamiany jest przez większość widzów z Ryszardem Lubiczem z serialu "Klan". Bywa też określany tak w artykułach prasowych, przyciąga to bowiem uwagę czytelników. Aktor ma jednak nadzieję, że wkrótce zacznie funkcjonować w świadomości Polaków pod własnym nazwiskiem.
 • Piotr Cyrwus: Ten sam gatunek, inna rola

  Piotr Cyrwus: Ten sam gatunek, inna rola

  Piotr Cyrwus zadomowił się na planie serialu "Na Wspólnej". Twierdzi, że jedyną trudnością w kreowaniu postaci Zdzisława bywa jej podobieństwo do Ryszarda Lubicza z serialu "Klan". Nową rolę aktor buduje na podstawie obserwacji ludzi i ich wzajemnych relacji. Chciałby bowiem, by Zdzisław Muszka stanowił odbicie części polskiego społeczeństwa.
 • Piotr Cyrwus: Pełnokrwiste role

  Piotr Cyrwus: Pełnokrwiste role

  "Zdzisława, którego gram, chciałbym wykreować na faceta znaczącego, tak jak wykreowałem poprzedniego bohatera" - mówi o swojej roli w serialu "Na Wspólnej" Piotr Cyrwus. Czy uda mu się zerwać z wizerunkiem Ryśka z "Klanu"?
 • Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" nie umarł?

  Piotr Cyrwus: Rysiek z "Klanu" nie umarł?

  Ujawnia, że wielokrotnie proponowano mu udział w "Tańcu z Gwiazdami". - Teraz, po pierwsze, nie znalazłbym na to czasu, a po drugie - nie mam już takiej potrzeby - mówi Piotr Cyrwus, którego oglądać możemy obecnie w serialu "Na Wspólnej". Aktor twierdzi też, że producent "Klanu" wciąż namawia go do powrotu do kultowej telenoweli.
 • Piotr Cyrwus: Łza w oku w blasku reflektorów

  Piotr Cyrwus: Łza w oku w blasku reflektorów

  W dzieciństwie miał tysiąc pomysłów na siebie. Już wtedy w jego planach znalazło się aktorstwo. Pokochał ten niełatwy zawód całym sercem.
 • Piotr Cyrwus: Zdarza mi się grać charytatywnie

  Piotr Cyrwus: Zdarza mi się grać charytatywnie

  Piotr Cyrwus lubi angażować się w projekty początkujących filmowców lub niskobudżetowe produkcje. Aktor przyznaje, że kino traktuje jako uzupełnienie pracy w teatrze, która jest dla niego najważniejszym zajęciem.
 • Piotr Cyrwus, Piotr Zelt i Aneta Zając w teatrze

  Piotr Cyrwus, Piotr Zelt i Aneta Zając w teatrze

  W warszawskim Teatrze Capitol odbędzie się w poniedziałek, 8 września, premiera spektaklu "Kiedy kota nie ma". Na scenie będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając. Sztuka opowiada historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem.