Piotr Brzózka

Artykuły - Piotr Brzózka (28)

• Dawidowicz liderką reprezentacji na MŚ w kolarstwie górskim

Dawidowicz liderką reprezentacji na MŚ w kolarstwie górskim

Polski Związek Kolarski ogłosił w poniedziałek skład reprezentacji kraju na mistrzostwa świata MTB (cross-country), które odbędą się w Austrii w Saalfelden - Leogang od 1 do 9 września.
  • Piotr Brzózka na podium w Shaalfenden

Piotr Brzózka na podium w Shaalfenden

Piotr Brzózka (JBG-2 Team) zajął trzecie miejsce w Shaalfenden na trasie przyszłorocznych mistrzostw świata.
  • Piotr Brzózka wygrał nad Balatonem

Piotr Brzózka (JBG-2 Team) zwyciężył w zawodach kat. UCI C2 rozegranym w węgierskim Veszprem.
  • Piotr Brzózka na podium w Turcji

Piotr Brzózka na podium w Turcji

Piotr Brzózka (JBG-2 Team) zajął drugie miejsce w wyścigu UCI kat. 1 - Manisa MTB Cup rozegranym w Turcji.
  • Piotr Brzózka dziewiąty w Val di Sole

Piotr Brzózka dziewiąty w Val di Sole

Piotr Brzózka (JBG-2 Team) zajął dziewiąte miejsce podczas ostatniej edycji Pucharu Świata w kolarstwie górskim we włoskim Val di Sole.
  • Kolarz JBG-2 Team Piotr Brzózka 14. w Pucharze Świata

Kolarz JBG-2 Team Piotr Brzózka 14. w Pucharze Świata

Podczas przedostatniej edycji Pucharu Świata XCO w Novym Mescie na Morave Piotr Brzózka (JBG-2 Team) zajął dobre, 14. miejsce w kategorii młodzieżowej.
  • Piotr Brzózka (JBG-2 Team) dziewiąty w Pucharze Świata

Piotr Brzózka (JBG-2 Team) dziewiąty w Pucharze Świata

Piotr Brzózka (JBG-2 Team) zajął dziewiąte miejsce podczas piątej edycji Pucharu Świata w amerykańskim Windham. Jego kolega klubowy Kornel Osicki (JBG-2 Team) uplasował się na 28. miejscu, natomiast w kategorii Elite Marek Galiński (JBG-2 Team) finiszował 36.
  • Piotr Brzózka dziewiąty w Windham

Piotr Brzózka (JBG-2 Team) zajął dziewiąte miejsce podczas piątej edycji Pucharu Świata w amerykańskim Windham. Jego kolega klubowy Kornel Osicki (JBG-2 Team) uplasował się na 28. miejscu, natomiast w kategorii Elite Marek Galiński (JBG-2 Team) finiszował na 36. lokacie.
  • Pech Marka Galińskiego w Kanadzie

Pech Marka Galińskiego w Kanadzie

Piotr Brzózka (JBG-2 Team) zajął 12. miejsce podczas IV edycji Pucharu Świata w kolarstwie górskim rozegranego w Kanadzie.
  • JBG-2 Team mistrzem po raz trzeci z rzędu

JBG-2 Team mistrzem po raz trzeci z rzędu

Sztafeta JBG-2 Team w składzie Piotr Brzózka, Bartłomiej Wawak, Marta Turoboś, Kornel Osicki zdobyła złoty medal podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim rozegranych w Kielcach.