piosenka

Artykuły - Piosenka (1231)

Filmy - Piosenka (36)

 • Pielęgniarka zaśpiewała przez interkom. Jak jej poszło?

  Kaitlin Egan, 24-letnia pielęgniarka z Farmingdale wśród kolegów i koleżanek z pracy znana jest z zamiłowania do śpiewu. Żartują nawet, że piąta po południu to dla Kaitlin czas nie na herbatę, a na karaoke. Dziewczyna postanowiła, że tym razem zaśpiewa dla szerszej publiczności. Korzystając z okazji złapała za słuchawkę szpitalnego interkomu i wykonała utwór "Stand by me" dla wszystkich pacjentów. Jak mówili, podniosło ich to na duchu w ciężkich dniach izolacji.
 • Piosenka Glorii Gaynor pomaga w walce z koronawirusem

  Piosenka "I will survive" z repertuaru Glorii Gaynor pomaga ostatnio w walce z koronawirusem. Wszystko za sprawą krótkiego filmu, który artystka wrzuciła do sieci. Pokazuje mycie rąk w rytm znanej melodii, sugerując, że jeśli w obliczu choroby zadbamy o podstawowe rzeczy, to na pewno, tak jak mówi piosenka, przetrwamy.
 • Piosenka, która daje siłę dzieciom walczącym z nowotworem

  Mateusz Rejawski to autor utworu „Ona by tak chciała, bym był zdrowy”, który jest coverem piosenki „Ona by tak chciała” Ronnie'ego Ferrari. Utwór ma dać siłę dzieciom, które walczą z nowotworami. – Zaczął pisać tekst, będąc na oddziale – powiedział Tomasz Micek, koordynator projektu. – Odsłuchuję piosenkę i mam lepszy dzień, myślę cały czas pozytywnie – zaznaczył Rejawski. Jak powstawał teledysk? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Młoda duchem staruszka zatańczyła w rytm piosenki

  Pani Lupita jest znana w meksykańskim mieście Toluca. - Gdy tylko znajdzie muzyków ulicznych, zaczyna z nimi tańczyć lub śpiewać, bez względu na gatunek muzyki - powiedział jeden z mieszkańców. Tym razem młoda duchem staruszka zatańczyła w rytm piosenki „Jailhouse Rock” Elvisa Presley’a. (STORYFUL/x-news)