pióro

Artykuły - Pióro (52)

 • Pióro Anny Komorowskiej wylicytowano za 4 tys. złotych

  Wieczne pióro od Anny Komorowskiej i srebrna bransoleta od premiera Tuska to niektóre przedmioty wylicytowane w niedzielę podczas akcji charytatywnej "XVI Wieczór Modnych Filantropów" w Kielcach - poinformowali w poniedziałek organizatorzy.
 • Pióra połamane, "Rymoliryktando" zakończone

  Jan Chwalewski został zwycięzcą pierwszego "Rymoliryktanda", czyli ogólnopolskiego dyktanda, którego autorem i inicjatorem był Łukasz L.U.C Rostkowski. O nagrodę Limorylilaura walczyło w sobotę w warszawskiej Fabryce Trzciny ok. 200 osób.
 • Inkling - cyfrowe pióro szkicujące w notatniku

  Firma Wacom prezentuje Inkling, nowe cyfrowe pióro, które na bieżąco rejestruje ruch tworzenia szkicu w notatniku czy na zwykłej kartce papieru.
 • Słynny brazylijski piłkarz chwycił za... pióro

  Słynny brazylijski piłkarz chwycił za... pióro

  Były kapitan reprezentacji Brazylii, 57-letni Socrates zmienia profesję. Legendarny piłkarz będzie współpracował w roli... dziennikarza z amerykańską agencją prasową The Associated Press podczas turnieju Copa America (1-24 lipca w Argentynie).
 • "Pierwsze pióro" od nowych Wilków

  "Pierwsze pióro" od nowych Wilków

  Zespół Wilki w odświeżonym składzie zaprezentował nową piosenkę - "Pierwsze pióro".
 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?
 • Przyznano nagrodę "Pióro Fredry" dla Najlepszej Książki Roku

  Towarzystwo Więź oraz Instytut Dokumentacji i Studiów nad Literaturą Polską zostały w czwartek uhonorowane główną nagrodą w konkursie "Pióro Fredry" na Najlepszą Książkę Roku za trzytomową publikację "Listów" Marii Dąbrowskiej i Jerzego Stempowskiego.
 • Myszka jak zaczarowany ołówek

  Myszka jak zaczarowany ołówek

  Genius wprowadził do oferty myszkę komputerową, która swoim, wyglądem przypomina tradycyjne pióro.
 • Cichopek: Pióro uczy pokory

  Cichopek: Pióro uczy pokory

  Katarzyna Cichopek została ambasadorką tegorocznej Ogólnopolskiej Kampanii Pisania Piórem. Promując akcję i Konkurs Ładnego Pisania namawia młodych ludzi, żeby sięgali po pióro, które "uczy pokory i kształtuje charakter".
 • Piórem w serce, głową w ścianę

  Piórem w serce, głową w ścianę

  Eldo "Zapiski z 1001 Nocy", My Music

Filmy - Pióro (1)