'Pingwiny'

Artykuły - 'Pingwiny' (42)

 • Maraton z "Pingwinami z Madagaskaru"

  Maraton z "Pingwinami z Madagaskaru"

  Na fanów Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera czeka nie lada gratka - maraton z premierowymi odcinkami "Pingwinów z Madagaskaru" oraz odcinkiem specjalnym - "Operacja wielka kula". To wszystko 4 i 5 sierpnia na kanale Nickelodeon.
 • Setki martwych pingwinów u wybrzeży Brazylii

  Tajemniczy pomór wśród pingwinów na południowym wybrzeżu Brazylii: fale Atlantyku wyrzuciły na brzeg około 500 martwych ptaków. Pingwiny nie miały widocznych ran ani śladów po ropie naftowej lub innej szkodliwej substancji - podała w sobotę agencja dpa.
 • Robin Williams: Dziób pingwina!

  Robin Williams: Dziób pingwina!

  "Happy Feet: Tupot małych stóp 2", kontynuacja nagrodzonej Oscarem jednej z najbardziej dochodowej animacji ostatnich lat, 30 marca zadebiutuje na płytach DVD i Blu-ray w polskiej wersji językowej. W oryginale głosu dwóm postaciom (Ramonowi i Lovelace'owi) użyczył Robin Williams.
 • "Happy Feet": Tomasz Kot jak Brad Pitt

  "Happy Feet": Tomasz Kot jak Brad Pitt

  Tańczące pingwiny powracają! Już 2 grudnia do polskich kin wejdzie film "Happy Feet: Tupot małych stóp 2". W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Sonię Bohosiewicz i Tomasza Kota.
 • Powrót pingwinów! Kto w dubbingu?

  Powrót pingwinów! Kto w dubbingu?

  Pięć lat temu świat oszalał na punkcie pingwinów cesarskich z kreskówki "Happy Feet: Tupot małych stóp". Opowieść o śpiewających i tańczących pingwinach podczas pierwszego weekendu wyświetlania obejrzało w USA więcej widzów niż kolejne przygody Jamesa Bonda.
 • Zaginął sławny pingwin Happy Feet

  Zaginął sławny pingwin Happy Feet

  Pięć dni po wypuszczeniu na wolność sławnego pingwina zwanego Happy Feet, przymocowany do niego nadajnik GPS przestał przesyłać dane i stracono z nim kontakt. Happy Feet był w drodze powrotnej z Nowej Zelandii do domu na Antarktydzie.
 • Pingwin Happy Feet znowu na wolności

  Pingwin Happy Feet znowu na wolności

  Pingwin zwany Happy Feet, znaleziony pod koniec czerwca na nowozelandzkiej plaży, wrócił w niedzielę do domu na pokładzie statku badawczego Tangaroa. Losy ptaka, który został wyposażony w nadajnik GPS, nadal można śledzić online.
 • Stłukłam kolano o ścianę

  Stłukłam kolano o ścianę

  "Pan Popper i jego pingwiny" ("Mr. Popper's Penguins"), reż. Mark Waters, USA 2011, dystrybutor Imperial - Cinepix, premiera 22 lipca 2011 roku.
 • Tu się zgina dziób pingwina!

  Tu się zgina dziób pingwina!

  Tylko cztery premierowe tytuły debiutują w piątek na ekranach naszych kin. Jim Carrey w "Panu Popperze i jego pingwinach" zaprzyjaźni się z ptakami z Antarktyki, z kolei młodzieżowa komedia "Pierwszy raz" to idealna propozycja dla miłośników "American Pie".
 • Nowa Zelandia: Pingwin przepłynął 3 tys. kilometrów z Antarktydy

  Nowa Zelandia: Pingwin przepłynął 3 tys. kilometrów z Antarktydy

  Na wybrzeże Kapiti niedaleko stolicy Nowej Zelandii Wellington dotarł pingwin cesarski, który musiał przepłynąć około 3 tys. kilometrów z Antarktydy - poinformowały nowozelandzkie władze ochrony przyrody.