Motoryzacja - piloci

Artykuły - Piloci (3)

 • Poznaliśmy zwycięzców konkursu Rally Championship Xtreme!

  Poznaliśmy zwycięzców konkursu Rally Championship Xtreme!

  Zakończyła się listopadowa edycja konkursu "Zgadnij jaki to samochód". Przypomnijmy, że do rozdania mieliśmy... 101 nagród!!! Głównymi nagrodami dla zwycięzcy konkursu były fantastyczna kierownica Logitech MOMO Force, będąca nie lada gratką dla miłośników gier symulacyjnych oraz egzemplarz najnowszego symulatora rajdowego - gry Rally Championship Xtreme w polskiej wersji językowej (jako piloci: Magdalena Lukas oraz Maciej Wisławski). Szczegółowy opis gry znajdziesz TUTAJ.
 • Rozdaliśmy 101 nagród!

  Na stronach Seriwsu Motoryzacja INTERIA.PL zakończyła się listopadowa edycja konkursu "Znajdź i wygraj". Tym razem rozdaliśmy... 101 nagród!!! Głównymi nagrodami dla zwycięzcy konkursu są fantastyczna kierownica Logitech MOMO Force, będąca nie lada gratką dla miłośników gier symulacyjnych oraz egzemplarz najnowszego symulatora rajdowego - gry Rally Championship Xtreme w polskiej wersji językowej (jako piloci: Magdalena Lukas oraz Maciej Wisławski).
 • RAJD ŻUBRÓW - Historia i teraźniejszość

  Tylko raz do roku można wziąć udział w takim rajdzie samochodowym, jakim od lat jest Rajd Żubrów. Pomysł zrodził się w 1966 roku kiedy to Sobiesław Zasada zdobył tytuł Mistrza Europy. Zaproponował by zawodnicy i działacze na jeden dzień w roku zamienili się rolami. Na rajdowych trasach mieli się zmagać ci, którzy na co dzień obsługują odcinki specjalne i organizują rajdy i wyścigi. Weryfikację ich umiejętności mieli przeprowadzić ze stoperami w ręce kierowcy i piloci. Pomysł mistrza Zasady miał pokazać działaczom, że wcale nie łatwo jest jechać szybko po odcinkach specjalnych. Natomiast kierowcy i piloci mogli się przekonać, że moknięcie w strugach deszczu czy w śnieżycy na punktach kontrolnych wymaga szczególnego umiłowania sportu samochodowego.