InteriaTV - piloci

Filmy - Piloci (6)

 • Jak wygląda sytuacja pilotów i stewardess?

  Pandemia COVID-19 uziemiła większość linii lotniczych. Ruch pasażerski praktycznie zamarł, a według analityków jego przywrócenie do normalnego stanu nie nastąpi wcześniej niż za rok. Dla linii lotniczych oznacza to najtrudniejszy czas w historii, którego wiele z nich nie przetrwa. Jak wygląda sytuacja pracowników linii lotniczych? O tym opowiedział pilot Dominik Punda. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Tak wygląda lądowanie we mgle!

  Oto zapis z kabiny pilotów samolotu lądującego we mgle. To się nazywa praca w trudnych warunkach!
 • Ćwiczenia z katapultowania! Tego jeszcze nie widzieliście!

  Przyszli piloci szkolący się w Dęblińskiej Szkole Orląt wzięli dziś udział w ćwiczeniach z katapultowania. To jedna z umiejętności kluczowych dla bezpieczeństwa ich przyszłej pracy. W razie zagrożenia może uratować im życie.
 • Bezpieczeństwo pasażerów linii lotniczych zagrożone!

  Nowa propozycja Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego oburzyła związki reprezentujące pilotów i personel pokładowy. Dlaczego? Otóż proponowane zmiany zakładają, że piloci mieliby pracować nawet przez... 22 godziny, i to bez żadnej przerwy! - Zmęczenie odczuwane przez załogę samolotu grozi tragedią! - alarmują eksperci.
 • "Nie lustrowaliśmy pilotów Tupolewa"

  Naczelny Prokurator Wojskowy Jerzy Artymiak poinformował, że prokuratura wojskowa nie zwracała się do Instytutu Pamięci Narodowej z prośbą o udostępnienie materiałów lustracyjnych członków rodziny pilotów Tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem (Agencja TVN/TVN24).
 • Nieustraszeni strażnicy przestworzy

  NatoChannelTV: Prowadzona przez siły NATO operacja "Zjednoczony Obrońca" ma na celu ochronę libijskiej ludności cywilnej i egzekwowanie strefy zakazu lotów nad tym państwem. Dla uczestniczących w niej pilotów loty o podwyższonym ryzyku to codzienność.