Sport - piloci

Artykuły - Piloci (5)

 • Polscy piloci mistrzami świata

  Ogłoszone w sobotę oficjalne wyniki potwierdziły, że Janusz Darocha ze Zbigniewem Chrząszczem oraz polska drużyna wywalczyli złote medale rozegranych w słowackiej Dubnicy 17. Samolotowych Rajdowych Mistrzostw Świata. Pozostałe miejsca na podium też dla Polaków.
 • Samolotowe MŚ: Polscy piloci mistrzami świata

  Reprezentanci Polski wywalczyli wszystkie możliwe do zdobycia medale w zakończonych w piątek w słowackiej Dybnicy 17. Samolotowych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Złote medale zdobyli: indywidualnie załoga Janusz Darocha i Zbigniew Chrząszcz oraz drużyna.
 • Kierowcy poznali trasę Rajdu Polski

  Kierowcy poznali trasę Rajdu Polski

  Przez cały wtorek zawodnicy przygotowujący się do startu w Rajdzie Polski, eliminacji mistrzostw świata WRC, zapoznawali się z trasami odcinków specjalnych. Regulamin przewiduje, że kierowcy i piloci mają na to dwa dni, a podczas przejazdów nie mogą korzystać z rajdowych aut, a także muszą stosować się do przepisów ruchu drogowego.
 • Trener jak...piloci nad Anglią

  Trener jak...piloci nad Anglią

  Warto zwrócić uwagę, że Leo Beenhakker potrafił zmienić sposób myślenia przeciętnego polskiego piłkarza, który przed nastaniem Holendra na stanowisko selekcjonera reprezentacji kombinował tylko, jak uciec na zachód.
 • Podniebni mistrzowie

  Pięć polskich załóg, a wśród nich obrońcy tytułu mistrzowskiego - Włodzimierz Skalik i Ryszard Michalski, wystartuje w przyszłym tygodniu w słowackiej Dubnicy w IV Samolotowych Rajdowych Mistrzostwach Europy.