Piłkarze

Artykuły - Piłkarze (33)

Filmy - Piłkarze (16)

 • Piłkarskie przesądy. Co zawodnicy robią przed meczem?

  Jakie rytuały mają piłkarze? Czy trener reprezentacji Polski Adam Nawałka jest przesądny? - Jest perfekcjonistą i dla niego każdy szczegół musi być dopracowany co do centymetra - powiedziała dziennikarka sportowa Paulina Czarnota-Bojarska. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Gwiazdy z boiska. Czy piłkarze to najwięksi celebryci?

  Niektórzy piłkarze stają się gwiazdami dla masowej publiczności. Jak to się dzieje i co jest przyczyną tego zjawiska? Czy dzisiejsi reprezentanci mają szansę osiągnąć status legendy? Dziennikarka sportowa Izabela Koprowiak oraz publicysta Tomasz Stawiszyński opowiedzieli o najbardziej kultowych postaciach piłki nożnej. Skąd bierze się ta popularność? (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Czy piłkarzowi potrzebne wykształcenie?

  Jak byłemu piłkarzowi i dziennikarzowi Marcinowi Rosłoniowi udawało się łączyć naukę z karierą sportową? Jakie wykształcenie otrzymali piłkarze tacy, jak: Leo Messi i Cristiano Ronaldo? - Niekoniecznie trzeba mieć zdaną maturę, ale to trzeba wtedy być na tym absolutnym top - zaznaczyła dziennikarka Izabela Koprowiak. (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Co robią piłkarze po zakończeniu kariery?

  W przeszłości byli filarami polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Dziś sukcesy kadry Adama Nawałki oglądają najczęściej siedząc przed telewizorem. Na planie teleturnieju "Kocham Cię Polsko" udało się nam zapytać kilku byłych zawodników o to czym zajmują się po zakończeniu kariery.