piłkarz

Artykuły - Piłkarz (48)

Filmy - Piłkarz (11)

 • Niezwykły talent siedmioletniego chłopca! Z piłką wyczynia cuda. Wideo

  Hudson Hogsett posiada ogromny talent do gry w piłkę nożną. To co potrafi robić z piłką robi ogromne wrażenie. Czy jego umiejętności pozwolą mu zostać w przyszłości piłkarzem ze światowego topu?
 • Irene Gonzalez Toboso zachwyca kibiców na całym świecie. Kto to?

  Irene Gonzalez Toboso to piękna partnerka piłkarza AC Milan Mateo Musacchio. Para jest ze sobą od kilku lat. Toboso i Musacchio są też od kwietnia 2018 roku szczęśliwymi rodzicami dwójki synów. Hiszpanka często dopinguje argentyńskiego partnera na stadionie San Siro. Zdaniem kibiców uchodzi za jedną z najpiękniejszych WAG Serie A. Nic dziwnego, że jej profil na Instagramie obserwuje ponad 60 tysięcy internautów. (Agencja TVN/x-news)
 • Wanda Nara znowu na świeczniku. Co zrobiła agentka Mauro Icardiego?

  Wanda Nara to żona gwiazdy Interu Mediolan, Mauro Icardiego, a także jedna z najpopularniejszych WAGs we włoskiej piłce nożnej. O Argentynce zrobiło się znowu głośno przed kilkoma dniami, gdy w hiszpańskich mediach skrytykowała ją siostra piłkarza, Ivana. Teraz znów znalazła się na świeczniku, gdy Mauro Icardi został pozbawiony opaski kapitańskiej, a także odmówił wyjazdu na mecz Ligi Europy z Rapidem Wiedeń. Ponoć piłkarzowi miesza w głowie właśnie Nara, która jest jego agentką. (Agencja TVN/x0news)
 • Piękna partnerka piłkarza Realu Madryt błyszczy na szklanym ekranie

  Piękna partnerka Isco (piłkarza Realu Madryt) jest popularną hiszpańską aktorką. I chociaż jej przygoda na szklanym ekranie dopiero się zaczyna, zdążyła już zagrać m.in. u boku Penelope Cruz czy Javier Bardema w filmie "Todos lo saben”. Według ekspertów Sara Salamo ma szansę zrobić karierę w Hollywood. (Agencja TVN/x-news)