piłkarska reprezentacja polski

Artykuły - Piłkarska reprezentacja polski (544)

Filmy - Piłkarska reprezentacja polski (19)

 • EURO 2020. Krychowiak z uśmiechem dotarł na kadrę. Co z Lewandowskim? Wideo

  Reprezentacja Polski przeprowadziła pierwszy środowy trening. Na zajęciach o godz. 10 nie było siedmiu piłkarzy, w tym m.in. Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika, czy Macieja Rybusa. Na treningu był już obecny Grzegorz Krychowiak, który dotarł do Opalenicy w godzinach porannych. Treningowi kadry przyglądał się z boku selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 Maciej Stolarczyk.
 • EURO 2020. Jakub Wrobiński dla Interii: 60 metrów kwadratowych dla Lewego i rodziny w Opalenicy. Wideo

  Robert Lewandowski zamieszkał w pokoju 202, w tym, w którym podczas Euro 2012 mieszkał Cristiano Ronaldo. Ma do dyspozycji 60 metrów kwadratowych, dwa piętra i taras. Mieszka na drugim piętrze, może zrelaksować się na leżaku, ma wszystko czego tylko potrzebuje - mówi w rozmowie z Interią Jakub Wrobiński, dyrektor Hotelu REMES w Opalenicy.
 • EURO 2020. Trening naszych reprezentantów. Wideo

  Reprezentacja Polski przeprowadziła drugi trening w Opalenicy podczas zgrupowania przed mistrzostwami Europy. W zajęciach zabrakło Grzegorza Krychowiaka, który wciąż nie dotarł do położonej niedaleko Poznania niespełna 10-tysięcznej miejscowości. Zobacz z Interią jak trenowali podopieczni Paulo Sousy.
 • Bartosz Kapustka wraca do żywych. Wideo

  Bartosz Kapustka odzyskuje formę. W minionej kolejce zaliczył dobry występ w belgijskim Oud-Heverlee Leuven. Czy wkrótce wróci do reprezentacji Polski?