pilka nożna

Artykuły - Pilka nożna (18)

Filmy - Pilka nożna (3)

  • Brzęczek, Michniewicz i Magiera podzielili kadrowiczów. Wideo

    W środę w siedzibie PZPN Zbigniew Boniek spotkał się z selekcjonerami polskich reprezentacji narodowych. Głównym tematem rozmów była przyszłość drużyn młodzieżowych i ekipy seniorów.
  • Co robią piłkarze po zakończeniu kariery?

    Szybkie samochody, drogie wille, piękne kobiety. Tylko garstka profesjonalnych piłkarzy w Niemczech po zakończeniu kariery ma zapewnioną egzystencję na wysokim poziomie. Większość byłych graczy, kończąc przygodę z piłką, musi iść do pracy. A to wbrew pozorom nie jest łatwe. Christian Mikolajczak był zawodowym piłkarzem, teraz jest strażakiem i ma ogromny szacunek do tej pracy. – W piłce nożnej czasem przegra się jakiś mecz, czasem poda się niedokładnie piłkę, ale w tym zawodzie chodzi o ludzkie życie. Trzeba sobie to uświadomić. Tu nie można powiedzieć, że miałem gorszy dzień albo byłem w złej formie. Tu trzeba reagować natychmiast – mówi były piłkarz.
  • Fascynujący świat piłki nożnej w jednym miejscu

    Koszulki, buty, proporce, instalacje interaktywne oraz inne atrakcje czekają na wielbicieli piłki nożnej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wystawa z okazji EURO 2012 rozpocznie się 1 marca. Jej komisarzem został wybitny znawca tematyki piłkarskiej - Stefan Szczepłek.