pijany

Artykuły - Pijany (242)

 • Szklarska Poręba: Woźnica miał ponad dwa promile

  Szklarska Poręba: Woźnica miał ponad dwa promile

  Interwencja policji w Szklarskiej Porębie. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego woźnicę – donosi "Gazeta Wrocławska".
 • Oświęcim: Pijany robotnik spadł z rusztowania

  Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał robotnik budowlany, będący w pracy. Właśnie stan trzeźwości miał wpływ na jego upadek z wysokości – podał serwis Fakty Oświęcim.
 • Pijany 18-latek staranował policyjny radiowóz

  Pijany 18-latek staranował policyjny radiowóz

  Dwaj policjanci zostali ranni w wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Stalowej Woli. Kierowca uderzył w bok policyjnego radiowozu. 18-latek miał blisko 0,8 promila alkoholu w organizmie. Do szpitali trafiło także sześcioro młodych pasażerów hondy.
 • Pijany potrącił ciężarną, jej syna i uciekł

  Pijany potrącił ciężarną, jej syna i uciekł

  W Jaśle na Podkarpaciu na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta w zaawansowanej ciąży i jej 14-letni syn. Oboje trafili do szpitala. Kierowca uciekł, ale po kilkudziesięciu minutach został zatrzymany.
 • Pijana sędzia wjechała w przydrożne drzewo

  Pijana sędzia wjechała w przydrożne drzewo

  44-letnia kierująca oplem corsą uderzyła w przydrożne drzewo w miejscowości Kluczowa w woj. dolnośląskim. Kobieta miała 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało, jest sędzią sądu rejonowego w Dzierżoniowie.
 • Wjechał w pieszych na pasach. Uciekł z miejsca wypadku

  Wjechał w pieszych na pasach. Uciekł z miejsca wypadku

  Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 32-latek, który potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w Aleksandrowie Kujawskim niedaleko Torunia. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, ale szybko wpadł w ręce policji.
 • Szczecin: Czołowe zderzenie. Kierowca był pijany

  Szczecin: Czołowe zderzenie. Kierowca był pijany

  Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło po policyjnym pościgu. Kierowca, który spowodował wypadek był pijany.
 • Pijany kierowca zatrzymany po pościgu. Pił wódkę podczas jazdy

  Pijany kierowca zatrzymany po pościgu. Pił wódkę podczas jazdy

  Ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie miał kierowca busa zatrzymany po pościgu w Lublinie. Mężczyzna uciekł z miejsca kolizji, którą spowodował. Najprawdopodobniej pił alkohol z pasażerem w czasie jazdy. Policjanci znaleźli w busie odkręconą butelkę wódki i kubek.
 • Pijany ksiądz potrącił 41-letnią kobietę

  Pijany ksiądz potrącił 41-letnią kobietę

  41-letnia kobieta trafiła do szpitala, po tym jak uderzył w nią samochód kierowany przez pijanego księdza. 66-latek miał prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
 • Kompletnie pijany wiózł pięcioro małych dzieci

  Kompletnie pijany wiózł pięcioro małych dzieci

  Na Mazowszu kompletnie pijany mężczyzna wiózł samochodem pięcioro swoich dzieci. Żadne z nich nie siedziało w foteliku, nie były też przypięte pasami.

Filmy - Pijany (5)