pijany

Artykuły - Pijany (476)

 • Szklarska Poręba: Woźnica miał ponad dwa promile

  Szklarska Poręba: Woźnica miał ponad dwa promile

  Interwencja policji w Szklarskiej Porębie. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego woźnicę – donosi "Gazeta Wrocławska".
 • Oświęcim: Pijany robotnik spadł z rusztowania

  Ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał robotnik budowlany, będący w pracy. Właśnie stan trzeźwości miał wpływ na jego upadek z wysokości – podał serwis Fakty Oświęcim.
 • Pijany 18-latek staranował policyjny radiowóz

  Pijany 18-latek staranował policyjny radiowóz

  Dwaj policjanci zostali ranni w wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Stalowej Woli. Kierowca uderzył w bok policyjnego radiowozu. 18-latek miał blisko 0,8 promila alkoholu w organizmie. Do szpitali trafiło także sześcioro młodych pasażerów hondy.
 • Pijany potrącił ciężarną, jej syna i uciekł

  Pijany potrącił ciężarną, jej syna i uciekł

  W Jaśle na Podkarpaciu na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta w zaawansowanej ciąży i jej 14-letni syn. Oboje trafili do szpitala. Kierowca uciekł, ale po kilkudziesięciu minutach został zatrzymany.
 • Pijana sędzia wjechała w przydrożne drzewo

  Pijana sędzia wjechała w przydrożne drzewo

  44-letnia kierująca oplem corsą uderzyła w przydrożne drzewo w miejscowości Kluczowa w woj. dolnośląskim. Kobieta miała 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało, jest sędzią sądu rejonowego w Dzierżoniowie.
 • Pijany dziadek pobił 5-letniego wnuczka

  Pijany dziadek pobił 5-letniego wnuczka

  58-letni Mieczysław Cz. z Ostródy zaatakował 5-letniego wnuczka, uderzając nim o podłogę i zadając mu ciosy pięścią w głowę. Mężczyzna został zatrzymany. Miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Dziecko trafiło do szpitala. Skończyło się "tylko" na stłuczeniu głowy i siniakach. O sprawie poinformowała policja.
 • Pijany kurier dostarczał przesyłki. Miał 1,4 promila

  Pijany kurier dostarczał przesyłki. Miał 1,4 promila

  Kurier na podwójnym gazie został zatrzymany przez policjantów w Iławie.
 • Wjechał w pieszych na pasach. Uciekł z miejsca wypadku

  Wjechał w pieszych na pasach. Uciekł z miejsca wypadku

  Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 32-latek, który potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w Aleksandrowie Kujawskim niedaleko Torunia. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, ale szybko wpadł w ręce policji.
 • Pijany lekarz, po zatrzymaniu przez drogówkę, objął dyżur w szpitalu

  Łódzcy policjanci zatrzymali podczas kontroli 56-letniego lekarza, który prowadził auto po pijanemu. Tłumaczył, że spieszy się na dyżur do szpitala. Odebrano mu prawo jazdy i zabezpieczono samochód. Lekarz dyżur przejął. Miał wtedy ponad pół promila alkoholu w organizmie.
 • Pijany policjant prowadził auto

  28-letni policjant z Malborka, który po pijanemu prowadził samochód i nie zatrzymał się do kontroli, zostanie wyrzucony ze służby - dowiedziało się Radio Gdańsk.

Filmy - Pijany (5)