pijani kierowcy

Artykuły - Pijani kierowcy (273)

 • Miał 3,6 promila i był w stanie prowadzić...

  Miał 3,6 promila i był w stanie prowadzić...

  ​Legniccy policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że kierowca ma ponad 3,6 promile alkoholu w organizmie.
 • Sprytni policjanci ujęli pijanego kierowcę

  Sprytni policjanci ujęli pijanego kierowcę

  Wczoraj wieczorem w Knurowie policjanci otrzymali telefoniczną informację o podejrzeniu prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Anonimowy świadek zauważył, że kierowca małego mercedesa nie może utrzymać toru jazdy. Sprawą zajął się patrol drogówki z gliwickiej komendy.
 • Nie wiesz, czy możesz jechać? W Krakowie to nie problem

  Nie wiesz, czy możesz jechać? W Krakowie to nie problem

  W 12 krakowskich komisariatach od czwartku działają samodzielne punkty pomiaru trzeźwości. Osoby, które chcą mieć pewność, że mogą usiąść za kierownicą, będą mogły dyskretnie, bez obecności policjanta przeprowadzić test na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.
 • Po pijaku rozbił 19 samochodów. Będzie płacił...

  Po pijaku rozbił 19 samochodów. Będzie płacił...

  Uszkodzonych 19 samochodów to efekt sobotniej porannej jazdy pijanego pirata drogowego na terenie dzielnicy Podzamcze w Wałbrzychu.
 • Policja spacyfikowała pijanych kierowców. A więc sukces?

  Policja spacyfikowała pijanych kierowców. A więc sukces?

  Ponad 90 proc. wyroków za przestępstwa na drodze to wyroki za jazdę "po pijanemu". Odsetek złapanych za kółkiem z roku na rok jednak spada - wynika z najnowszych statystyk Ministerstwa Sprawiedliwości, które omawia "Rzeczpospolita".
 • Jechał z dziećmi autobusem szkolnym. Był pijany

  Jechał z dziećmi autobusem szkolnym. Był pijany

  ​Kierowca autobusu szkolnego, który skontrolowali inspektorzy z ełckiego oddziału ITD, miał we krwi 0,76 promila alkoholu.
 • Uwaga na zmasowanie kontrole trzeźwości. Bezprawne

  Uwaga na zmasowanie kontrole trzeźwości. Bezprawne

  ​W Warszawie i okolicach kierowcy muszą się dziś rano liczyć z częstymi kontrolami policji. Funkcjonariusze stołecznej drogówki sprawdzają trzeźwość kierowców w ramach akcji "Nie prowadzę po alkoholu".
 • Jechała pod prąd. Tłumaczyła, że... od 4 lat mieszka w Anglii

  Jechała pod prąd. Tłumaczyła, że... od 4 lat mieszka w Anglii

  Policjanci zatrzymali w Gdańsku pijaną 39-latkę, która jechała pod prąd. Tłumaczyła, że złamała przepisy, bo od 4 lat mieszka w Anglii, więc jest przyzwyczajona do ruchu lewostronnego.
 • Pijany kierowca tira. "Upili mnie siłą"!

  Pijany kierowca tira. "Upili mnie siłą"!

  Blisko 1,6 promila alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez policjantów kierowca ciężarówki. Mężczyzna jechał z Holandii zestawem z naczepą załadowaną kilkudziesięciotonowym ładunkiem.
 • 2 promile wyłączyły mu rozum. Zobacz, co wyprawiał!

  2 promile wyłączyły mu rozum. Zobacz, co wyprawiał!

  Kamery miejskiego monitoringu w Lublinie zarejestrowały nocne "wyczyny" pijanego kierowcy.

Filmy - Pijani kierowcy (3)

 • Pijany inwalida na wózku na środku drogi

  Policja otrzymała telefoniczną informację o pijanym mężczyźnie na drodze. Gdy przybyli na miejsce, okazało się, że chodzi o... inwalidę na nieoświetlonym wózku. Na dodatek, bohater tej historii wyraźnie był "pod wpływem" i wcale nie zamierzał słuchać mundurowych. Jak skończyła się ta historia?
 • Symulator jazdy po pijanemu

  Każdy może zobaczyć jak to jest prowadzić samochód po pijanemu - w Centrum Hewelianum w Gdańsku na terenie Parku Kulturowego Fortyfikacji Miejskich. Stała interaktywna wystawa wzbogaciła się o kilka nowych elementów. Jeden z nich to symulator jazdy samochodem. To co jest przed nami widać na 3 ekranach. Obraz jest rozmyty, a do tego się chwieje.
 • Pijani kierowcy stracą auta?

  TV Biznes: *Niższe ceny produktów rolnych? *MR wyda mniej *Grzywna, odebranie prawa jazdy lub auta - kary dla pijanych kierowców?