pięściarz

Artykuły - Pięściarz (51)

 • 49-letni Bernard Hopkins pokonał Karo Murata

  49-letni Bernard Hopkins pokonał Karo Murata

  Legendarny Bernard Hopkins (54-6-2, 32 KO) nie zawiódł kibiców i po dwunastu zaskakująco ciekawych rundach odprawił obowiązkowego pretendenta Karo Murata (25-2-1, 15 KO), broniąc w ten sposób po raz pierwszy tytułu mistrza świata federacji IBF w wadze półciężkiej. Sędziowie nie mieli najmniejszych problemów ze wskazaniem lepszego pięściarza i jednogłośnie (117-111, 119-109, 119-109) opowiedzieli się za blisko 49-letnim "Kosmitą".
 • Dziewczyna Artura Szpilki: Nikt nie jest tak głupi, by mu się narażać

  Dziewczyna Artura Szpilki: Nikt nie jest tak głupi, by mu się narażać

  Na razie znana jest głównie z… bycia dziewczyną Artura Szpilki. Kamila Wybrańczyk twierdzi jednak, że sama chce zapracować na swoje nazwisko.
 • Ciężka walka i cenne zwycięstwo Tomasza Adamka!

  Podczas gali w hali Prudential Center w Newark, najlepszy polski pięściarz pokonał na punkty Amerykanina Eddiego Chambersa.
 • ​Bolesne narodziny boksu

  ​Bolesne narodziny boksu

  Boks to dyscyplina sportowa, która na przemian ekscytuje i szokuje ludzi na całym świecie.
 • Vinny Maddalone - kim jest rywal Tomasza Adamka?

  Vinny Maddalone - kim jest rywal Tomasza Adamka?

  Tomasz Adamek - jeżeli wszystko ułoży się po jego myśli - jeszcze raz pojawi się w ringu przed planowaną na pierwszy kwartał przyszłego roku potyczką o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Ostatnim "przystankiem" Polaka przed walką o pas będzie starcie z Vinny'm Maddalone.
 • Adamek wraca na salę treningową

  Adamek wraca na salę treningową

  Tomasz Adamek (42-1, 27 KO's) nie potrafi długo żyć bez boksu. - Mam urlop do pierwszego października, a potem biorę się do roboty. Wracam do treningów - powiedział najlepszy polski pięściarz.
 • Taneczny krok pięściarza

  Andrzej Gołota w eleganckim fraku i z frywolnie zapuszczoną grzywką szlifuje formę przed niedzielnym występem. Tyle tylko, że najbardziej rozpoznawalny polski pięściarz ostatnich lat nie pojawi się w ringu, ale na tanecznym parkiecie.
 • Gołota: Co pokaże na parkiecie?

  Gołota: Co pokaże na parkiecie?

  We wtorek 31 sierpnia telewizja TVN zaprezentowała uczestników 12-tej edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród gwiazd, które od 5 września będą występować na tanecznym parkiecie jest bokser Andrzej Gołota - brązowy medalista olimpiady w Seulu, pięściarz, który na zawodowym ringu stoczył ponad 50 walk.
 • Adamek wróci w listopadzie lub w grudniu

  Po pokonaniu Michaela Granta (46-4, 34 KO) najlepszy walczący obecnie polski pięściarz Tomasz Adamek (42-1, 27 KO) coraz odważniej wypowiada się na temat walki o tytuł mistrza świata z jednym z braci Kliczko. Zanim to jednak nastąpi "Góral" zapowiada, że stoczy jeszcze jedną walkę w końcówce tego roku.
 • Arreola złamał lewą rękę i uszkodził prawą

  Arreola złamał lewą rękę i uszkodził prawą

  Pięściarz wagi ciężkiej Chris Arreola pokonał w ostatnią sobotę Manuela Quezada i tym samym wykonał pierwszy krok na drodze, która prowadzi do powrotu na antenę telewizji HBO - poinformował portal boxingnews.pl.