pies\

Artykuły - Pies\ (49)

 • Gdzie dla psa kiełbasa? Hotele przyjazne zwierzętom

  Gdzie dla psa kiełbasa? Hotele przyjazne zwierzętom

  Podróże z ulubionym czworonogiem nie muszą być uciążliwe i pozbawione luksusu. Hotelarze zrozumieli, że zamożni klienci gotowi są wydać duże pieniądze tylko po to, aby ich czworonożny przyjaciel czuł się luksusowo - oczywiście w naszym, ludzkim rozumieniu, ponieważ opinii zwierzaków nikt nawet nie próbował analizować.
 • PSA zapewnia Merkel że utrzyma miejsca pracy

  Francuski koncern motoryzacyjny PSA zapewnił kanclerz Niemiec Angelę Merkel i związki zawodowe, że utrzyma dotychczasowe gwarancje zatrudnienia dla fabryk Opla i Vauxhalla w przypadku powodzenia transakcji z General Motors - podano we wtorek.
 • Niemcy i Brytyjczycy zaniepokojeni ewentualnym przejęciem Opla przez PSA

  Niemcy i Brytyjczycy zaniepokojeni ewentualnym przejęciem Opla przez PSA

  Informacja o możliwości przejęcia Opla przez francuski koncern motoryzacyjny PSA wywołała w środę reakcję niemieckich władz, które podkreśliły, że monitorują sprawę. Opel zatrudnia większość swych pracowników w niemieckich zakładach.
 • Hałaśliwy pies w bloku może uprzykrzyć życie mieszkańcom

  Hałaśliwy pies w bloku może uprzykrzyć życie mieszkańcom

  W przypadku uciążliwie zachowującego się sąsiada, właściciela hałaśliwych lub brudzących części wspólne zwierząt wspólnota może zażądać nawet sprzedaży jego mieszkania w drodze licytacji. To jednak najbardziej radykalny i ostateczny środek. Rozwiązywanie problemu należy zacząć od rozmowy, która zwykle wystarcza. Kolejnym krokiem jest zaangażowanie administracji i zbieranie dokumentów dotyczących nadużyć porządku oraz spokoju domowego.
 • Jak sobie radzić ze szczekającym psem sąsiada?

  Jak sobie radzić ze szczekającym psem sąsiada?

  Pies w bloku to widok dosyć powszechny. Jednak posiadanie pupila w mieszkaniu ma swoich zwolenników i przeciwników. Ci drudzy nie tylko są zdania, że pies najlepiej czuje się w domu z ogródkiem, ale często także zwracają uwagę na uciążliwości, jakie towarzyszą posiadaniu psa przez sąsiada. Jak sobie zatem z nimi radzić? Zacząć od rozmowy!
 • Zwolnienie z podatku od psów nie dla każdego seniora

  Zwolnienie z podatku od psów nie dla każdego seniora

  Podatek od psów to opłata gminna, ale interpretacje o tym, jak należy go stosować, wydaje minister finansów. I właśnie ukazała się wykładnia, według której nie każdej osobie powyżej 65. roku życia należy się zwolnienie z podatku.
 • Grecja: Psy wywęszą oszustów podatkowych

  Grecja: Psy wywęszą oszustów podatkowych

  Greckie władze zamierzają wykorzystać psy do wykrywania oszustów podatkowych, usiłujących wywozić gotówkę z dotkniętego kryzysem kraju. Informację na ten temat opublikowano na rządowej stronie internetowej.
 • DogTV - nowe pasmo dla psów już 4 czerwca w Polsce

  DogTV - nowe pasmo dla psów już 4 czerwca w Polsce

  Discovery Communications wprowadza na polski rynek nową markę. W sobotę, 4 czerwca br. o godzinie 11:00 jako pasmo w ramach kanału Animal Planet HD zadebiutuje w naszym kraju DogTV. "To specjalny program dla psów zapewniający im rozrywkę podczas nieobecności ich właścicieli w domu. Tematyka została opracowana z pomocą naukowców, aby zadbać o czworonogi" - czytamy w opisie. Dodajmy, iż DogTV już na starcie będą mogli oglądać abonenci platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.
 • Rusza "DogTV" - program telewizyjny dla psów

  Rusza "DogTV" - program telewizyjny dla psów

  "DogTV" - opracowany w USA program telewizyjny dla psów - pojawia się w Europie. Jako pierwsze będą go mogły oglądać niemieckie czworonogi - poinformował we wtorek rzecznik Deutsche Telekom.
 • Pieskie wycie, czyli co zrobić, gdy pies sąsiada nieustannie szczeka

  Pieskie wycie, czyli co zrobić, gdy pies sąsiada nieustannie szczeka

  Najlepszy przyjaciel jednego człowieka czasem może okazać się wrogiem drugiego - sąsiada. Hałasujący pupil, który zakłóca spokój wspólnoty, może doprowadzić do sąsiedzkiej wojny. Rozwiązanie leży w przepisach, jednak warto po ludzku podejść do tej zwierzęcej sprawy.

Filmy - Pies\ (1)