pierwszy dzień

Artykuły - Pierwszy dzień (117)

 • Adiuvo zadebiutuje na GPW w poniedziałek, 12 października

  GPW wyznaczyła 12 października na pierwszy dzień notowań na rynku podstawowym 7,37 mln akcji oraz 1 mln PDA Adiuvo Inverstments - wynika z uchwał zarządu GPW.
 • Pierwsze dni w szkole. Przygotuj dziecko i siebie

  Pierwsze dni w szkole. Przygotuj dziecko i siebie

  Koniec wakacji to czas trudny w szczególności dla tych rodziców, których pociechy idą po raz pierwszy do szkoły. Dużo na ten temat myślimy i zastanawiamy się, jak to będzie, jak nasze dziecko sobie poradzi z nową sytuacją. Dlatego warto pamiętać o kilku kwestiach, które pomogą wam wspólnie przejść łatwiej przez ten przełomowy moment w życiu.
 • Jak ubrać dziecko do szkoły

  Jak ubrać dziecko do szkoły

  Jakikolwiek by szkolny strój nie był - dla rodziców to po prostu kolejny wydatek. Bo w przeciwieństwie do książek i przyborów szkolnych - ubrania dla ucznia nie są w żadnym stopniu refundowane.
 • Bezpieczne dziecko. Nie tylko w szkole

  Bezpieczne dziecko. Nie tylko w szkole

  Twoje dziecko po wakacjach idzie do pierwszej klasy? A może masz już w domu szóstoklasistę, który, bardziej niż egzaminami, interesuje się sportem lub koleżankami? Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, wiek dziecka nie ma znaczenia.
 • Zdrowa przekąska dla ucznia

  Zdrowa przekąska dla ucznia

  Prawidłowe odżywianie ma bardzo duży wpływ na zdrowie, wzrost i rozwój oraz dobre samopoczucie ucznia. Dlatego drugie śniadanie, jakie pakujemy dziecku do szkoły powinno być odpowiednio zbilansowane i pożywne.
 • Zmiana systemu transakcyjnego na GPW odbyła się bez problemów

  Zmiana systemu transakcyjnego na GPW odbyła się bez problemów

  - Pierwszy dzień notowań na GPW przy zastosowaniu nowego systemu transakcyjnego - UTP upłynął bezproblemowo - poinformował rzecznik giełdy Błażej Karwowski. Nowy system ma przyciągnąć na nasz parkiet więcej zagranicznych graczy.
 • Rośnie osiedle Browar Lubicz

  Rośnie osiedle Browar Lubicz

  W najbliższą sobotę i niedzielę firma Balmoral Properties organizuje po raz pierwszy Dzień Otwarty na Osiedlu Browar Lubicz w Krakowie. Tylko w tych dniach dla wszystkich zainteresowanych deweloper przygotował specjalną promocję cenową.
 • Awans dla wszystkich pierwszego dnia pracy

  Awans dla wszystkich pierwszego dnia pracy

  Nie masz doświadczenia, ale marzysz o awansie? Postaraj się o etat w samorządzie. Tam rozdają jedne z najwyższych stanowisk urzędniczych już pierwszego dnia pracy. Tylko o rozwoju zawodowym zapomnij, bo jako inspektor będziesz pracować praktycznie do końca kariery.
 • Syria: Protesty w pierwszym dniu rozejmu

  Antyprezydenckie protesty przetoczyły się w piątek rano przez Syrię w pierwszym dniu rozejmu między siłami rządowymi a rebeliantami, który ma obowiązywać na czas najważniejszego muzułmańskiego święta - podało Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka.
 • Nowy Rok bez bólu głowy

  Nowy Rok bez bólu głowy

  Pamiętasz ubiegłorocznego Sylwestra? Był znakomity! A pierwszy dzień nowego roku? Szkoda gadać... W tym roku musisz więc zrobić wszystko, by uciec przed kacem!

Filmy - Pierwszy dzień (5)