Pierwsza miłość

Filmy - Pierwsza miłość (237)

 • Pierwsza miłość - Odcinek 3057

  Hiszpan nie chce płacić haraczu Kleopatrze. Kobieta wypowiada więc mieszkańcom Wadlewa wojnę. Pomagają jej w tym gangsterzy z Nowosiółek. Niebawem uprowadzają jednego z sąsiadów Hiszpana. Kurator namawia Kalinę, by rozstała się z Krystianem. Jeśli tego nie zrobi, straci prawo do opieki nad córką. Mężczyzna nie ukrywa swojego zainteresowania Kaliną i próbuje ją adorować. Marysia i Michał znajdują eksperymentalną terapię dla Julki w USA. Koszt całego leczenia wynosi jednak milion dolarów. Tymczasem stan zdrowia dziewczynki pogarsza się. Rodzice rozpaczliwie szukają sposobów, by zdobyć potrzebną sumę.
 • Pierwsza miłość - Odcinek 3056

  Dyskoteka Hiszpana przyciąga wielu mieszkańców Wadlewa. Były gangster planuje wraz z Malwiną otwarcie kolejnego lokalu. Parę biznesmenów odwiedza gwiazda muzyki tanecznej, Kleopatra. Kobieta ma dla nich pewną propozycję. Tymczasem Emilka ulega presji Mateusza i zgadza się, by wypisał się ze szpitala. Zabiera go do swojego mieszkania i obiecuje pomóc w codziennych czynnościach. Mateusz nie ułatwia jej tego zadania. Niewłaściwie zachowanie Krystiana w trakcie wystawy w galerii ma swoje przykre konsekwencje. Młode małżeństwo dostaje zawiadomienie z sądu rodzinnego. Para może stracić prawa do opieki nad córką.
 • Pierwsza miłość - Odcinek 3055

  Widawskiemu udaje się zdiagnozować Julkę. Nie ma jednak dla Marysi dobrych wieści. Rzadkie schorzenie, na które choruje dziewczynka, wróży nieuleczalne, szybko następujące obumieranie mięśni. Załamana Marysia nie potrafi się pogodzić z tym, że niebawem straci córkę. Mikser z niecierpliwością czeka na wieści od przyjaciół. Ma nadzieję, że udało im się znaleźć Magdę w miejscu, które wskazał mu współwięzień, Żyłka. Niebawem Laura przekazuje mu przykrą wiadomość. Sabina szuka nowej pracy. Chociaż może się pochwalić bardzo bogatym CV, nigdzie nie może znaleźć zatrudnienia. Podejrzewa, że ktoś próbuje jej zaszkodzić. Postanawia rozmówić się z ojcem. To spotkanie zmieni jej dotychczasowe życie.
 • Pierwsza miłość - Odcinek 3054

  Lekarze nie mogą zapanować nad rozhisteryzowanym Mateuszem. Przywiązują go do łóżka. Mężczyzna wykorzystuje ten fakt, by wzbudzić współczucie Emilki. Próbuje na niej wymusić obietnicę, że nigdy go nie zostawi. Tymczasem Marysia uważa, że Widawski jest jedyną osobą, która może poznać przyczynę złego samopoczucia Julki. Niestety, neurochirurg ma problem z alkoholem, co utrudnia współpracę. Jego nieprzewidywalność doprowadza Marysię do szału. Natomiast Seweryn nie może pogodzić się z tym, jak wygląda jego syn. Bojąc się plotek, postanawia pozbyć się chłopca. W tym celu wykrada go ze szpitala.