Sport - Piersi

Artykuły - Piersi (14)

  • Głowacki odchodzi z łezką w oku

    Głowacki odchodzi z łezką w oku

    - Trudno wybrać mi jeden triumf, który był dla mnie najważniejszy, ale pamiętam taki mecz - z Interem Mediolan w 2001 roku, kiedy graliśmy z Włochami w Pucharze UEFA. Po tym, jak pokonaliśmy ich w Krakowie rzeczywiście byłem z siebie bardzo zadowolony. To było moje najlepsze spotkanie z białą gwiazdą na piersi - powiedział na odchodnym z Wisły jej kapitan Arkadiusz Głowacki.
  • Navratilova będzie komentować, mimo raka piersi

    Navratilova będzie komentować, mimo raka piersi

    Martina Navratilova zapowiedziała, że będzie komentować wielkoszlemowy turniej im. Rolanda Garrosa, mimo że w tym czasie przejdzie terapię związaną z rakiem piersi.
  • Jana Rawlinson usunęła implanty piersi, by zdobyć medal

    Jana Rawlinson usunęła implanty piersi, by zdobyć medal

    Australijska gwiazda lekkiej atletyki Jana Rawlinson usunęła implanty piersi, aby zwiększyć szanse na zdobycie medalu podczas igrzysk w 2012 roku.
  • Kołtoń: Debiut Boenischa już z Rumunią?!

    Franciszek Smuda jest o krok, a może nawet już tylko kroczek od porozumienia z Sebastianem Boenischem. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w poniedziałek obaj wsiądą do samolotu z Bremy do Poznania, a zdolny obrońca w meczu z Rumunią zadebiutuje z Białym Orłem na piersi.
  • Transmisję meczu przerwały... nagie piersi

    Transmisję meczu przerwały... nagie piersi

    Kilka minut przed końcem meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw świata Dania - Portugalia (1:1) transmisja została przerwana i kibice na Grenlandii zobaczyli na ekranie nagie piersi.
  • Timothee Kolodziejczak - z ziemi lyońskiej do Polski?

    Ten piłkarz to nadzieja Olympique Lyon i reprezentacji Francji, ale może zdarzyć się i tak, że podzieli los Ludovica Obraniaka i wkrótce zagra w koszulce z Białym Orłem na piersi! O kim mowa? O Timothee Kolodziejczaku, utalentowanym lewym obrońcy czołowej drużyny Ligue 1.
  • Oto szaty Man Utd na sezon 2009/2010

    Oto szaty Man Utd na sezon 2009/2010

    Choć oficjalna premiera strojów Manchesteru United na sezon 2009/2010 ma nastąpić 1 lipca, my już zdradzamy jak może wyglądać oficjalna koszulka "Czerwonych Diabłów". Prototypowe modele trykotów MU zwiastują małą rewolucję dla fanów z Old Trafford.
  • Skandal w ringu z powodu piersi

    Skandal w ringu z powodu piersi

    Skandal w brytyjskim amatorskim boksie! Sarah Blewden została zawieszona przez tamtejszą federację z powodu sztucznych piersi. Modelka chciałaby wziąć udział w Olimpiadzie 2012 roku w Londynie - podaje "Przegląd Sportowy" powołując się na brytyjską prasę.
  • Sędzia molestował zawodniczkę

    Duński sędzia piłki ręcznej oskarżony jest o psychiczne molestowanie zawodniczki podczas meczu kiedy głośno ocenił rozmiar jej piersi.
  • Ruch - Śląsk. Kto do kadry?

    Ruch - Śląsk. Kto do kadry?

    W spotkaniu Ruchu ze Śląskiem na boisko wybiegną piłkarze, którzy aspirują do gry z białym orzełkiem na piersi. Zawodników obu drużyn w swoich notesach mają bowiem współpracownicy Leo Beenhakkera. Kto ma największe szanse trafić do kadry? Grzegorz Baran z Ruchu i Sebastian Mila ze Śląska. Ale nie tylko oni...