pierścionek

Artykuły - Pierścionek (57)

 • Odkryj moc dodatków – srebrne pierścionki na każdą okazję

  Odkryj moc dodatków – srebrne pierścionki na każdą okazję

  ​Czy w ogóle jest możliwe, żeby istniała kobieta, która nie chce wyglądać pięknie, przyciągać męskiego wzroku i wzbudzać zazdrości u innych kobiet? Nawet jeżeli na co dzień jesteśmy skromne i rzeczywiście nie przywiązujemy szczególnie dużej wagi do naszego wyglądu, zdarzają się wyjątkowe sytuacje, kiedy to chcemy się podobać i dobrze wypaść. Nie ma w tym absolutnie nic złego, to normalne!
 • Moda na pierścionki

  Moda na pierścionki

  ​W ostatnim czasie popularne stało się rezygnowanie z jednego lub dwóch pierścionków na rzecz kilku rozmieszczonych na różnych palcach lub zakładanych na ten sam, tyle tylko, że na różnej wysokości. Takie zestawienie stało się prawdziwym hitem, który zdominował nie tylko wielkie, światowe wybiegi, ale również miejskie ulice. Zasada przyświecająca tym trendom jest prosta – im więcej pierścionków znajduje się na palcach, tym mocniejsza staje się cała stylizacja. Co jeszcze warto wiedzieć o najmodniejszym obecnie sposobie noszenia pierścionków?
 • Historia biżuterii

  Historia biżuterii

  Jest z nami od tysięcy lat. Początkowo nosili ją mężczyźni, z czasem stała się symbolem kobiecości. Chroniła przed złymi mocami, informowała o pochodzeniu i statusie właściciela. Mimo zmieniających się materiałów i form, stanowi nieodłączny element wizerunku.
 • RMF24: Pierścionek odnaleziony po latach... w ziemniaku

  RMF24: Pierścionek odnaleziony po latach... w ziemniaku

  Trzy lata - tyle zajęło parze z niemieckiego Karbach odnalezienie zgubionego pierścionka. Biżuterię znalazł 72-latek w czasie... obierania ziemniaków.
 • Pierścionki zaręczynowe: Kompendium wiedzy

  Pierścionki zaręczynowe: Kompendium wiedzy

  Zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów w życiu.
 • Moc zaręczynowych pierścieni

  Moc zaręczynowych pierścieni

  Uroczyste przyrzeczenie małżeństwa zwane zaręczynami znane było już w bardzo odległych czasach.
 • O czym przypomina pierścień czystości

  O czym przypomina pierścień czystości

  Pierścienie czystości, bardzo popularne wśród amerykańskich nastolatków i młodych celebrytów, stają się modne także w Polsce.
 • Pierścionek z zielonym oczkiem

  Pierścionek z zielonym oczkiem

  Mama twierdziła, że po ciotce Róży można się spodziewać tylko najgorszych rzeczy. Ale myliła się, i to bardzo...
 • Ile kosztował pierścionek zaręczynowy gwiazdy?

  Ile kosztował pierścionek zaręczynowy gwiazdy?

  Amerykańskie media ujawniły kwotę, jaką narzeczony piosenkarki Britney Spears zapłacił za pierścionek zaręczynowy.
 • Cristiano Ronaldo kupił narzeczonej pierścionek za 100 tys. funtów

  Jeden z najbardziej znanych i najlepiej zarabiających piłkarzy Portugalczyk Cristiano Ronaldo kupił narzeczonej, Rosjance Irinie Szajk pierścionek wysadzany diamentami, który zdaniem ekspertów kosztował ponad 100 tys. funtów.

Filmy - Pierścionek (5)

 • Piękno przyrody i wzruszające oświadczyny. Nagle stało się to...

  Piękno przyrody i wzruszające oświadczyny - piękniej być nie może. Niestety w tym przypadku coś poszło nie tak. Oglądajcie do końca!
 • Najpierw oczepiny, potem pierścionek

  Prawie na każdym weselu odbywają się oczepiny. Podczas nich panna młoda rzuca bukietem ślubnym lub welonem. Zgodnie z tradycją, panienka, która złapie atrybut ślubny, pierwsza wyjdzie za mąż. Bohaterka materiału nie sądziła, że złapie bukiet i... narzeczonego. Jak zareagowała na oświadczyny? (STORYFUL/x-news)
 • Co zrobić, gdy pierścionek nie schodzi z palca?

  Pierścionki to przepiękny rodzaj biżuterii, bez którego trudno sobie wyobrazić komponowanie własnej stylizacji. Obrączki, sygnety, pierścionki z oczkiem lub bez - wszystkie jednak mogą sprawić nam niemiłą niespodziankę, gdy będziemy chcieli je - choćby na chwilę - zdjąć. Co zrobić, gdy pierścionek nie chce zejść z palca, a sam paliczek puchnie? Poznajcie nasze domowe sposoby, jak zdjąć pierścionek czy obrączkę z palca - to naprawdę proste!
 • Jak zrobić pierścionek origami?

  Zwykła kartka papieru może być podstawą do stworzenia efektownej, delikatnej biżuterii lub opaski do stołowej serwetki! Wszystko dzięki magicznej, wschodnioazjatyckiej sztuce origami, która od lat zachwyca i zachęca do próbowania swoich sił. Przygotowaliśmy dla was instrukcję, jak zrobić pierścionek origami, który świetnie sprawdzi się nie tylko jako oryginalny, wyjątkowy dodatek na dłoń, ale też efektowna ozdoba stołu na każdą okazję. Zobaczcie - to naprawdę proste, a być może będzie was początkiem wspaniałej przygody z trudną sztuką origami. Pamiętajcie, by papier nie był zbyt cienki, spróbujcie też swoich testów z metalizującym, kolorowym papierem!