Piękni i Młodzi

Artykuły - Piękni i Młodzi (103)

Filmy - Piękni i Młodzi (3)

  • Piękni i Młodzi – jak wygląda ich życie po Must Be the Music?

    Piękni i Młodzi to pierwszy zespół disco polo, któremu udało się dostać do finału Must Be The Music. Teledyski zespołu mają już miliony wyświetleń na YouTube. W specjalnym wywiadzie dla Interia.tv artyści zdradzili, czy udział w programie Must Be The Music miał duży wpływ na ich karierę. Zastanawiali się również, co robiliby w życiu, gdyby nie muzyka. W nowym jesiennym programie „Disco Gwiazdy”, który w listopadzie pojawił się na antenie TV.DISCO, widzowie poznają artystów disco polo i dance z zupełnie innej, prywatnej strony! Muzyczne inspiracje, sentymentalne utwory, piosenki, które towarzyszyły gwiazdom disco w najważniejszych momentach ich życia lub kojarzą się z wyjątkowymi wydarzeniami w ich biografiach. Przy okazji muzycznych wspomnień, goście wyjawią wiele tajemnic ze swojego prywatnego życia. Niektóre z historii będą wielkim zaskoczeniem dla widzów.
  • Discopolowcy w finale „Must Be The Music”!

    Zespół „Piękni i Młodzi” podbił program „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, awansując do finału. Jurorzy byli lekko skonsternowani, ale to telewidzowie zadecydowali... Dodajmy, że żadnej innej grupie grającej disco polo jeszcze nie udała się ta sztuka. A to wszystko dlatego, że nie dość, że są piękni i młodzi, to jeszcze do tego ambitni!
  • Ten przebój zobaczyło 10 milionów ludzi!

    Kawałek Pięknych i Młodych - “Niewiara” - przekroczył 10 milionów odsłon na kanale YouTube, a piosenka “Kocham się w tobie” blisko 5 milionów. Skąd taki sukces? Wszystko dlatego, że zespół łączy pokolenia i ma fanów w wieku od 5 do 105 lat.