piękne widoki

Artykuły - Piękne widoki (1)

Filmy - Piękne widoki (4)

 • Czy to najbardziej stroma kolejka w Europie? Na pewno jedna z bardziej malowniczych

  Mieszkające w Stanach Zjednoczonych małżeństwo co roku wyruszają w podróż do Europy. Ostatnia ich podróż w 2019 roku była do Szwajcarii. Wybrali pełną przygód wycieczkę do Berna, która obejmowała zjazd najostrzejszą kolejką linową w Europie. Zjazd zapewnia niezapomniane wrażenia i widoki!
 • Zgraja zwinnych delfinów popisuje się przed wielorybami. Niezwykły widok!

  Fotograf z Esperance w Australii musiał być niezwykle zadowolony, gdy operując dronem udało mu się trafić na tak idylliczny obrazek. Autor nagrania uwiecznił urocze popisy delfinów przed wielorybami. Zwierzęta, mimo tak różnych rozmiarów, zdawały się bawić ze sobą świetnie. Zobaczcie tylko ten niezwykły widok! (STORYFUL/x-news)
 • Chciała uchwycić piękny widok. Przeszkodziły jej wścibskie maskonury

  Nowa Funlandia to bardzo malownicza wyspa. Autorka nagrania Megan postanowiła zostawić swoją kamerę na szczycie klifu, by uchwycić ten niesamowity widok. Nie spodziewała się, że przeszkodzą jej w tym… ciekawskie maskonury. Zobaczcie jak wścibskie ptaki zareagowały na niecodzienny przedmiot na swoim terytorium. (STORYFUL/x-news)
 • Wygląda jak wodospad. Nic bardziej mylnego!

  Oszałamiający widok w górach w chińskiej prowincji Hubei. Wydaje się, jakbyśmy mieli przed sobą wodospad, a to.... chmury "spływające" z góry. Oszałamiające!