piękna kobieta

Filmy - Piękna kobieta (9)

 • Ma 44 lata, ale ciało nastolatki. Żona Luisa Figo wciąż zachwyca nienaganną sylwetką

  Helena Svedin od 2001 roku jest żoną Luisa Figo. Para ma trzy córki: Danielę, Martinę i Stellę. 44-letnia Svedin, która jest byłą modelką, wciąż może pochwalić się ciałem nastolatki, czym zachwyca fanów w mediach społecznościowych. (Agencja TVN/x-news)
 • Piękna trenerka fitness zachwyca urodą. Kto to?

  Kerri Hayes jest modelką i trenerką fitness. Mieszkająca w USA piękność zachwyca tysiące ludzi. Jest żywym dowodem na to, że poprzez trening można pięknie wyrzeźbić swoje ciało. (STORYFUL/x-news)
 • Piękna trenerka personalna zachwyca i inspiruje

  Lyzabeth Lopez to 38 letnia trenerka fitness, dietetyczka i modelka. Kanadyjka mierzy 165 cm. Jej ćwiczenia stanowią inspirację dla wielu kobiet na świecie. Na Instagramie obserwują ją prawie 2 miliony użytkowników. (Agencja TVN/x-news)
 • Piękność z Australii. Lekkoatletka wyróżnia się urodą

  Morgan Mitchell jest wielokrotną mistrzynią Australii. Lekkoatletka specjalizuje się w biegach na 400 i 800 metrów. Biegaczka uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, gdzie awansowała do półfinału w biegu na 400 metrów. Zawodniczka jest filarem australijskiej sztafety 4x400 metrów. Na odbywających się obecnie mistrzostwach świata w Dausze startowała na dystansie 800 metrów i awansowała do półfinału. Jej życiowy partner - Devon Allen również jest lekkoatletą. Amerykanin specjalizuje się w biegu na 110 metrów przez płotki. (Agencja TVN/x-news)