piekarnik

Artykuły - Piekarnik (14)

 • ​Pyszne i zdrowe wielkanocne wypieki z innowacyjnym piekarnikiem Haier

  ​Pyszne i zdrowe wielkanocne wypieki z innowacyjnym piekarnikiem Haier

  Piekarnik Haier HWO60SM5T9BH to sprzęt wyposażony w rozwiązania, które mogą okazać się niezwykle pomocne, szczególnie przed świętami. Wygląda przy tym ładnie i jest dobrze wykonany.
 • Nowe sprzęty AGD marki Haier

  Nowe sprzęty AGD marki Haier

  ​Nowa innowacyjna linia premium produktów AGD do zabudowy kuchni marki Haier
 • Hoover H-KEEPHEAT 700 - takiego piekarnika jeszcze nie było

  Hoover H-KEEPHEAT 700 - takiego piekarnika jeszcze nie było

  Firma Hoover zaprezentowała H-KEEPHEAT 700, czyli pierwszy i jedyny piekarnik przeznaczony zarówno do gotowania, jak i konserwowania żywności.
 • ​Hoover z nowym piekarnikiem parowym w ofercie

  ​Hoover z nowym piekarnikiem parowym w ofercie

  Firma Hoover wprowadziła na polski rynek nowoczesny piekarnik parowy. Marka wychodzi naprzeciw miłośnikom zdrowego żywienia oraz osobom dbającym o ekologiczny styl życia. Urządzenie posiada szereg funkcji oraz inteligentnych wskazówek, które ułatwią przyrządzanie ulubionych potraw.
 • Piekarnik do zabudowy: jaki wybrać i na co zwrócić uwagę?

  Piekarnik do zabudowy: jaki wybrać i na co zwrócić uwagę?

  Piekarniki do zabudowy zdobyły dużą popularność, gdyż pozwalają na aranżację kuchni w dowolnym stylu. Nowoczesne urządzenia są wyjątkowo funkcjonalne i oferują wiele dodatkowych możliwości. Warto jednak wiedzieć, czym kierować się podczas wyboru piekarnika, aby znaleźć model dostosowany do swoich potrzeb. Poniżej zamieszczamy praktyczne wskazówki.
 • Sprzęt AGD do zabudowy – co wybrać?

  Sprzęt AGD do zabudowy – co wybrać?

  Sprzęt AGD to niezbędne wyposażenie każdej kuchni, ale największym zainteresowaniem cieszą się urządzenia do zabudowy. Taka kuchnia prezentuje się nowocześnie i można ją urządzić w dowolnym stylu. Zakup sprzętów wymaga jednak stosunkowo wysokiego budżetu. Jaka lodówka do zabudowy będzie dobrym wyborem? Poniżej polecamy pięć lodówek czołowych producentów do 2000 zł.
 • Wybieramy nowoczesny piekarnik. Zalety i funkcje popularnych modeli

  Wybieramy nowoczesny piekarnik. Zalety i funkcje popularnych modeli

  Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej kuchni jest piekarnik elektryczny. Większość modeli oferowanych przez producentów ma jednak szereg dodatkowych funkcji, które usprawniają przygotowanie produktów i smacznych dań. Warto jednak wiedzieć, które są praktyczne i warte uwagi, a z których można zrezygnować bez żalu.
 • Gruszki w cieście z czekoladą

  Gruszki w cieście z czekoladą

  Przepis na pyszny deser

Filmy - Piekarnik (2)

 • Zostawili go samego w domu. Nie uwierzycie

  Właściciele zostawili psa w domu samego. Włączyli kamerę z podglądem na kuchnie, by sprawdzić co robi pies jak jest sam w domu. Oto, co się stało. Nie uwierzycie.
 • Jak wyczyścić piekarnik?

  Piekarnik to jedna z najszybciej brudzących się rzeczy w kuchni. Zachodzi gęstym, przepalonym w wysokiej temperaturze tłuszczem, zostawiając nieprzyjemne ślady i zapach, który potem przenosi się na kolejne potrawy. Jak skutecznie i szybko wyczyścić piekarnik, by na nowo lśnił pełnią blasku? Zobaczcie nasz sposób!