pieczeń

Artykuły - Pieczeń (52)

Filmy - Pieczeń (10)

 • Pieczeń z mielonego indyka z kapustą

  Pieczeń z mielonego indyka z kapustą to tradycyjny przepis na specjalne okazje, który na pewno umili każdy duży, rodzinny obiad czy wizytę gości. Mielone mięso indycze doskonale nadaje się do przygotowania pieczeni, a dodatek kapusty sprawia, że danie jest niezwykle syte.
 • Przepis na pieczeń z czosnkiem

  Soczysta i aromatyczna pieczeń wieprzowa z czosnkiem jest idealnym pomysłem na niedzielny obiad. Banalny przepis na pieczeń z czosnkiem nie wymaga wielu przygotowań. To niezwykle sycące danie główne na pewno zaspokoi każdego głodomora.
 • Przepis na pieczeń w jabłecznej glazurze

  Pieczeń w jabłecznej glazurze to coś, co posmakuje każdemu. Pieczeń według tego przepisu jest bardzo sycąca i doskonale sprawdzi się w roli dania głównego. Jabłeczna glazura nadaje pieczeni charakterystyczny posmak, który podkreśla wyjątkowość tej potrawy.
 • Przepis na schab z sosem żurawinowym

  Nieco bardziej nowoczesna wersja tradycyjnego dania – schab z sosem żurawinowym to prawdziwa gratka na niedzielny obiad z rodziną. Sos żurawinowy w połączeniu z chudym schabem nadaje mięsu soczystego, lekko kwaśnego smaku. Samo przyrządzenie sosu żurawinowego nie jest trudne i zajmuje zaledwie kilka minut, dzięki czemu znany wszystkim schab zyskuje zupełnie nową odmianę.