InteriaTV - Pięćdziesiąt twarzy Greya

Synonimy:
50 twarzy Greya, Pięćdziesiąt twarzy Greya
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Pięćdziesiąt twarzy Greya (5)

 • Zobaczyły znany film i nie mogły się powstrzymać

  Dwa żółwie, które wcześniej cieszyły się raczej platoniczną relacją, zapałały do siebie niesamowitym szaleńczym uczuciem, gdy zobaczyły w telewizji film "50 twarzy Greya". Właściciel żółwi Jack Osbourne nie mógł uwierzyć w to,co widzi, więc to nagrał.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Sado-maso

  Tomasz Olbratowski filmu "50 twarzy Greya" jeszcze nie oglądał, ale o komentarz do kinowego szaleństwa się pokusił. Zobacz felieton!
 • "50 twarzy Greya": Rewolucja w sypialni

  Film „50 twarzy Greya” raczej nie przejdzie do historii kinematografii ze względu na poruszającą fabułę czy wybitne kreacje aktorskie – ale niewykluczone, że uwolni nasze spętane życie uczuciowe! Seksuolodzy chwalą ekranizację skandalizującej powieści za to, że obala erotyczne tabu i zachęca pary do eksperymentów w sypialni. Seksgadżety i grzeszne przyjemności nagle znalazły się częścią mainstreamu, a kochankowie mogą na tym jedynie skorzystać... - Po seansie nabrałam ochoty na miłość! - twierdzi mieszkanka Paryża, dla której łóżkowe uniesienia perwersyjnego miliardera i jego seksualnej niewolnicy okazały się inspirujące. Podobnie film podziałał na tysiące osób, które zaczęły szturmować sklepy z seksgadżetami. - Naprawdę rewelacyjnie sprzedają się krawaty, czasem aż do wyczerpania oferty. Wszystkie produkty tego typu, służące do wiązania i podporządkowywania sobie partnera, cieszą się dużą popularnością. Kajdanki na rzepy, nieco bardziej w stylu sado-maso… Klasyczne kajdanki, jedwabne szarfy do wiązania rąk… To nasze bestsellery - wylicza Marie-Caroline Herrada, właścicielka internetowego butiku erotycznego, oferującego m.in. erotyczne zabawki nawiązujące do przygód Anastasii i Christiana.
 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.
 • Bielizna, opaski i kajdanki hitami targów w Nowym Jorku!

  CurveExpo w Nowym Jorku to jeden z największych na świecie pokazów bielizny i strojów kąpielowych, podczas którego prezentowane są produkty najlepszych bieliźnianych marek na świecie. W tym roku, dodatkową inspirację stanowiła książka "50 twarzy Greya". Jej międzynarodowa popularność spowodowała wzrost sprzedaży szczególnie erotycznej bielizny. Szczególną popularnością cieszą się opaski na oczy i kajdanki.