Biznes - piasecki

Artykuły - Piasecki (336)

 • DOZ chce zwiększyć liczbę aptek

  Spółka Dbam o Zdrowie (DOZ), która należy do grupy PGF i zarządza siecią aptek, liczy że do końca 2010 roku liczba aptek w programie "Apteki Dbam o Zdrowie" zwiększy się o około 500 z obecnych 2.000 placówek - poinformował prezes DOZ Karol Piasecki.
 • Rząd raczej nie wesprze Opla

  Marcin Piasecki - Czy polski rząd powinien wesprzeć fabrykę w Gliwicach, tak jak sugeruje Magna, nowy właściciel Opla?
 • Balcerowicz: Zbliża się dno kryzysu!

  Balcerowicz: Zbliża się dno kryzysu!

  Marcin Piasecki rozmawia z prof. Leszkiem Balcerowiczem który twierdzi iż niemal wszystkie dane, które napływają ostatnio, sygnalizują, że zbliża się dno kryzysu.
 • Stasiak: "Czy z tym samolotem leci pilot?"

  Stasiak: "Czy z tym samolotem leci pilot?"

  Niektórzy ministrowie zapominają, od czego są. Minister Rostowski zamiast dbać o finanse, bierze udział w politycznych dyskusjach. Jego obowiązkiem jest informowanie - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Władysław Stasiak. Szef Kancelarii Prezydenta apeluje do rządu, by wykazał inicjatywę i zjawił się u prezydenta z propozycjami ustaw. Nikt do tej pory się tak nie lękał. Proszę się nie bać, to nie boli.
 • Informacja o znacznych pakietach

  Raport bieżący nr 9/2009Podstawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Emitent informuje, iż w dniu 31 sierpnia 2009 r. otrzymał zawiadomienie p. Grzegorza Piaseckiego, iż w wyniku transakcji zbycia akcji Emitenta, zawartych w dniu 21 sierpnia 2009 r. za pośrednictwem domu maklerskiego, poza rynkiem zorganizowanym, na podstawie umów cywilno-prawnych p. Grzegorz Piasecki zmniejszył swój stan posiadania akcji BLUMERANG PRE IPO S.A. Przed dokonanie
 • Grad: Izraelskie służby w stoczniach?

  Grad: Izraelskie służby w stoczniach?

  Stocznie w Gdyni i Szczecinie kupiła firma, za którą stoi kapitał z Bliskiego Wschodu. Nie jest to trefny inwestor - zapewnił w Kontrwywiadzie RMF FM Aleksander Grad. Dodał, że w sprzedaż zakładów nie były zamieszane izraelskie służby specjalne. Minister skarbu twierdzi, że to rząd PiS oszacował pomoc dla Stoczni Gdańsk na 700 milionów złotych, a sprzedając zakład nie zagwarantował pakietu socjalnego i poziomu zatrudnienia.
 • Korekta nr 2 raportu bieżącego nr 25/2009

  Raport bieżący nr 25/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd GF PREMIUM S.A. koryguje raport bieżący nr 25/2009 informujący o zmianie funkcji Dariusza Piaseckiego w Zarządzie Spółki w następującym zakresie. Pan Dariusz Piasecki nie jest już wspólnikiem w spółce Grupa Finansowa "Premium" M. Nawrot, D. Piasecki Spółka jawna w likwidacji z siedzibą w Katowicach, ponieważ na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego Katowice - W
 • Zmiany w Zarządzie GF PREMIUM

  Raport bieżący nr 25/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Na podstawie 5 ust. 1 pkt 21 i 22 Rozporządzenia Ministra Zarząd spółki Grupa Finansowa PREMIUM S.A. informuje, że w dniu 25 marca 2009r. Rada Nadzorcza Emitenta dokonała następujących zmian w składzie Zarządu Spółki: z dniem 1 kwietnia 2009r. odwołała Pana Dariusza Piaseckiego ze stanowiska Prezesa Zarządu Emitenta oraz z dniem 1 kwietnia 2009r. powołała go na stanowisko Wicep
 • Bielecki: Nie pociągam za sznurki polskiej ekonomii

  Bielecki: Nie pociągam za sznurki polskiej ekonomii

  Pomówienie staje się w Polsce takim elementem wzbogacającym program radiowy czy telewizyjny. Ale my nie jesteśmy od procesów, my jesteśmy od załatwiania spraw naszych klientów - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Jan Krzysztof Bielecki.
 • Fedak: 350 mln zł na pomoc bezrobotnym

  Fedak: 350 mln zł na pomoc bezrobotnym

  Pieniądze na spłatę rat kredytu hipotecznego bezrobotnych nie będą pochodzić z Funduszu Pracy - zdradza w Kontrwywiadzie RMF FM minister pracy Jolanta Fedak. Być może będzie to 350 milionów, być może będzie to więcej. Zależy, jaki mechanizm ostatecznie zostanie przyjęty i wynegocjowany - dodaje.