piano

Artykuły - Piano (325)

 • Pięć rad SLD dla Piechocińskiego

  Pięć rad SLD dla Piechocińskiego

  Postawienie na wzrost gospodarczy, eksport, inwestowanie i rozwój, energetykę odnawialną, tworzenie nowych miejsc pracy - tym, według SLD, powinien zająć się prezes PSL Janusz Piechociński po objęciu funkcji wicepremiera i ministra gospodarki.
 • Polacy nie chcą płacić za dostęp do treści

  Polacy nie chcą płacić za dostęp do treści

  Co czwarty polski internauta (23 proc.) słyszał o systemie płatnego udostępniania treści prasowych Piano, ale jedynie 1,4 proc. wyraża zainteresowanie zakupem abonamentu - wynika z badania zrealizowanego przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (IIBR).
 • Prokuratura: Generał wymusił seks na pięciu kobietach

  Prokuratura: Generał wymusił seks na pięciu kobietach

  Amerykański generał Jeffrey Sinclair użył swej wysokiej pozycji służbowej do wymuszenia czynów nierządnych na pięciu kobietach - oświadczyli w poniedziałek wojskowi prokuratorzy w trakcie rozprawy, która ma zadecydować o postawieniu go przed sądem wojennym.
 • Pięć sprawdzonych sposobów na dzieci

  Wzorem europejskich krajów Polska powinna zachęcać do rodzicielstwa - czytamy w "Rzeczpospolitej".
 • Czy napój energetyczny zabił pięć osób? Trwa dochodzenie

  Czy napój energetyczny zabił pięć osób? Trwa dochodzenie

  Nadzór nad rynkiem leków i żywności w USA (The Food and Drug Administration, FDA) prowadzi śledztwo w sprawie pięciu przypadków śmierci osób, które piły napój sprzedawany tam przez Monster Beverage Corp.
 • Rusza festiwal Pięć Smaków

  Rusza festiwal Pięć Smaków

  W najbliższą środę, 24 października, w Warszawie rusza szósta edycja Festiwalu Filmowego Pięć Smaków - jedynego w Polsce, corocznego przeglądu kina Azji Południowo-Wschodniej. W programie: 6 sekcji, 30 nowych pełnometrażowych tytułów, a wśród nich - 2 europejskie i aż 22 polskie premiery. Festiwal potrwa do 30 października.
 • Pięć mitów Inwestycji Polskich

  Pięć mitów Inwestycji Polskich

  Najnowszych pomysłów rządu co do tego, jak wykorzystać pozostały majątek Skarbu Państwa, słuchałem z niepokojem. Na ostatniej konferencji ministrów finansów i skarbu padło wiele sformułowań mocno wprowadzających opinię publiczną w błąd. Skomentujmy pięć z nich.
 • Liczba milionerów w Polsce podwoi się w pięć lat

  Liczba milionerów w Polsce podwoi się w pięć lat

  W ciągu pięciu lat podwoi się liczba milionerów w Polsce, w 2017 r. będzie ich 78 tys. - wynika z opublikowanej w środę przez Credit Suisse Research Institute trzeciej edycji raportu Global Wealth Report 2012.
 • Kino społeczne na Pięciu Smakach

  Kino społeczne na Pięciu Smakach

  Chiny, Kambodża, Malezja, Tybet i Birma to kraje, w których problemy zagłębili się twórcy filmów sekcji Wolność w Azji, dedykowanej filmom zaangażowanym społecznie. Ta tematyka jest jedną z nowości szóstej edycji festiwalu filmowego Pięć Smaków. Obok projekcji, ważnym punktem programu będą debaty.
 • Hitman Rozgrzeszenie: Będzie pięć poziomów trudności

  Hitman Rozgrzeszenie: Będzie pięć poziomów trudności

  W Hitman Rozgrzeszenie pojawi się pięć poziomów trudności, co pozwoli graczom dostosować rozgrywkę nie tylko do własnych umiejętności, ale i stylu gry. Twórcy gry ujawnili właśnie szczegóły dotyczące poszczególnych poziomów.