pianka

Artykuły - Pianka (9)

 • Żabia pianka do leczenia oparzeń

  Żabia pianka do leczenia oparzeń

  Pianka wytwarzana przez niewielką żabę do ochrony złożonych jaj, może zostać wykorzystana do dostarczania leków poparzonym pacjentom.
 • Stworzono supermateriał, który unosi się na wodzie

  Stworzono supermateriał, który unosi się na wodzie

  ​Mimo iż nie da się chodzić po wodzie to amerykańscy naukowcy stworzyli innowacyjny materiał, który się na niej unosi.
 • Jak wybrać dobrą piankę do włosów

  Jak wybrać dobrą piankę do włosów

  Marzy ci się piękna fryzura z prostych pasemek lub burza loczków czy miękkie fale? Sięgnij po piankę do stylizacji. Dobierz odpowiednią do swoich włosów i efektu, jaki chcesz uzyskać.
 • Jak wystylizować fryzurę przy pomocy pianki do włosów?

  Jak wystylizować fryzurę przy pomocy pianki do włosów?

  Pianka do włosów to jeden z podstawowych, a zarazem najbardziej wszechstronnych kosmetyków stylizujących. Używamy jej, by dodać włosom objętości, wygładzić je, unieść od nasady, podkreślić skręt loków lub utrwalić stylizację. To produkt, który powinniśmy stosować w różny sposób, w zależności od tego, jaki typ włosa posiadamy oraz na jakim efekcie nam zależy.
 • Użytkownicy INTERIA.PL oburzeni po art. "Dzieci nie lizały kolan księdza, tylko dotykały pianki?"

  Użytkownicy INTERIA.PL oburzeni po art. "Dzieci nie lizały kolan księdza, tylko dotykały pianki?"

  W komentarzach użytkowników INTERIA.PL do tekstu, który opisuje kontrowersyjny rytuał otrzęsin pierwszoklasistów w Gimnazjum Salezjańskim w Lubinie, dominuje gniew i oburzenie na zachowanie ks. dyrektora.
 • Dzieci nie lizały kolan księdza, tylko dotykały pianki?

  Dzieci nie lizały kolan księdza, tylko dotykały pianki?

  Wczoraj TVL Odra wyemitowała materiał o kontrowersyjnych otrzęsinach w pierwszych klasach Gimnazjum Salezjańskiego. "Na fotografiach wyraźnie widać uczennice pierwszych klas zlizujące bitą śmietanę z kolan księdza i jednocześnie dyrektora szkoły"- informowała lokalna stacja. To nie była śmietanka, tylko pianka do golenia - prostuje szkoła, a rodzice dzieci tłumaczą, że była to niewinna zabawa. Sprawą zainteresowała się już kurator oświaty.
 • Grycan i Gąsowski "spijają piankę"

  Grycan i Gąsowski "spijają piankę"

  Marta Grycan i Piotr Gąsowski zaprosili nas do swojego królestwa, czyli na plan siedmioodcinkowego "Polskiego turnieju wypieków", którego zostali gospodarzami.
 • Prom Endeavour trafiony kawałkami pianki

  Prom Endeavour trafiony kawałkami pianki

  Badania powłoki termicznej promu Endeavour, dokonane przez astronautów przy pomocy specjalnego automatycznego manipulatora, pozwoliły ustalić, że pojazd został trafiony podczas startu co najmniej trzema kawałkami pianki izolacyjnej, które oderwały się od zewnętrznego zbiornika paliwa.
 • Kompania spija piwną piankę

  Po trzech kwartałach rynek piwa wzrósł o blisko 5 proc. Duże browary wypierają z rynku lokalne, których sprzedaż spadła o 10 proc. Rynek ciągnie Kompania Piwowarska.

Filmy - Pianka (1)

 • Przepis na waniliową piankę z musem owocowym

  Lubisz deser panna cotta? W takim razie zakochasz się w waniliowej piance z musem owocowym. Rozpływający się w ustach mus oraz słodko-kwaśny smak owoców sprawia, że trudno jej się oprzeć. Waniliową piankę z musem owocowym szczególnie kochają dzieci, ale też przepadają za nią dorośli. Dowiedz się, jak zrobić doskonałą waniliową piankę z musem owocowym.