Nowe Technologie - piana

Artykuły - Piana (27)

 • IBM: Pięć najważniejszych innowacji na najbliższe pięć lat

  IBM: Pięć najważniejszych innowacji na najbliższe pięć lat

  Firma IBM po raz szósty ogłosiła doroczną listę "IBM Next Five in Five", prezentującą 5 innowacyjnych rozwiązań, które znacząco mogą wpłynąć na nasze życie w ciągu najbliższych pięciu lat. Co czeka nas w najbliższej przyszłości?
 • Pięć futurystycznych innowacji od IBM

  Pięć futurystycznych innowacji od IBM

  Jakie pięć technologicznych pomysłów zmieni nasze życie w przeciągu następnych 5 lat.
 • Pięć nowych procesorów Intela

  Pięć nowych procesorów Intela

  Według ujawnionych właśnie planów firmy Intel, przygotowuję się ona do wprowadzania na rynek pięciu nowych, 45 nanometrowych procesorów z rodzin Core 2 Duo i Core 2 Quad, których głównym przeznaczeniem jest współpraca z komputerami przenośnymi.
 • Apple i pięć miliardów piosenek

  Apple i pięć miliardów piosenek

  Jak poinformowała korporacja Apple, należący do koncernu sklep iTunes sprzedał już około pięciu miliardów utworów muzycznych.
 • Bateria ładowana w pięć minut

  Bateria ładowana w pięć minut

  Japoński koncern Toshiba zaprezentował w Tokio nowy typ ogniw litowo-jonowych, dzięki którym już w przyszłym roku na rynek trafią baterie SCiB (Super Charge ion Battery) dysponujące nie tylko dużą pojemnością, ale także charakteryzujące się krótkim czasem ładowania.
 • Pięć nowych Radeonów

  Pięć nowych Radeonów

  HiS przedstawił pięć nowych kart graficznych z serii Radeon HD 2600. Akceleratory 3D współpracują z interfejsem PCI Express x16 i obsługują DirectX 10 oraz Shader Model 4.0.
 • GTA razy pięć

  Firma Rockstar Games oficjalnie zapowiedziała kolejną odsłonę jednej z najsłynniejszych i równocześnie najbardziej kontrowersyjnych gier ostatnich lat. Piąta gra z serii ?Grand Theft Auto" będzie nosić tytuł ?San Andreas" i do sklepów może trafić już w październiku.
 • Na pięć lat za MP3

  Australia, kraj, w którym (nie licząc Chin) politycy najbardziej gnębią internautów - pobiła kolejny rekord. Aresztowano bowiem trzech studentów, którzy udostępniali za darmo utwory MP3 na swojej stronie WWW. Pech studentów polegał na tym, że pewnego dnia znalazł się tam utwór Shakiry "chroniony prawem".