Phoenix

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Phoenix (Film (1998) Reż.Danny Cannon) ,

Artykuły - Phoenix (424)

 • Joaquin Phoenix: Filmowy kameleon

  Joaquin Phoenix: Filmowy kameleon

  Na ekranie wcielał się m.in. w Johnyego Casha, Kommodusa oraz Jokera, za każdym razem tworząc zapadającą w pamięć, hipnotyzującą kreację. Joaquin Phoenix, wirtuoz aktorstwa i jedna z najbarwniejszych postaci Hollywood, 28 października obchodził 45. urodziny.
 • Bakalland uzgodnił szczegóły przejęcia Delecty

  Bakalland uzgodnił szczegóły przejęcia Delecty

  Uzgodniony został plan połączenia Bakallandu ze spółką Innova Phoenix. W wyniku planowanego połączenia Bakalland przejmie kontrolę nad Rieber Foods Polska, właścicielem marki Delecta.
 • Phoenix o coverze Birdy: Nie rozumiemy tego

  Phoenix o coverze Birdy: Nie rozumiemy tego

  Brytyjska wokalistka Birdy w 2011 roku nagrała własną wersję utworu "1901" zespołu Phoenix. Cover cieszył się powodzeniem i w dużej mierze przyczynił się do sukcesu młodej artystki. Jednak muzycy grupy Phoenix nie sprawiają wrażenia szczególnie zachwyconych.
 • Phoenix na Open'er Festival 2014

  Phoenix na Open'er Festival 2014

  Pochodząca z Francji grupa Phoenix po raz pierwszy zagra w Polsce. Koncert odbędzie się w ramach Open'er Festival 2014 w Gdyni.
 • Nad Phoenix w stanie Arizona przeszedł monsun

  Pogoda drastycznie zmieniła się w ciągu niecałej godziny, a niebo zrobiło się czarne - mówią mieszkańcy Phoenix. Potężne ulewy zalały wiele ulic. Silny wiatr powyrywał też drzewa. Zdaniem władz dawno już nie było tak silnej burzy.
 • NVIDIA przedstawia procesor Tegra 4i

  NVIDIA przedstawia procesor Tegra 4i

  Firma NVIDIA zaprezentowała pierwszy całkowicie zintegrowany procesor z wbudowanym modułem radiowym 4G LTE, NVIDIA Tegra 4i, który pomimo gabarytów nieprzekraczających połowy rozmiarów najbliższego konkurenta, jest od niego szybsza.
 • Strzelanina w Phoenix - trzy osoby ranne

  Strzelanina w Phoenix - trzy osoby ranne

  Co najmniej trzy osoby zostały ranne w strzelaninie, do której doszło w środę w budynku biurowym w Phoenix, największym mieście stanu Arizona na południowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Sprawcy nie ujęto i nie wiadomo, kim był.
 • Odnalazł się zwycięzca rekordowej wygranej na loterii

  Odnalazł się drugi zwycięzca rekordowej wygranej w amerykańskiej loterii Powerball. Jest nim mieszkaniec Phoenix w stanie Arizona.
 • Polski samolot na baterie słoneczne

  Polski samolot na baterie słoneczne

  Monitorowanie stanu upraw, zagrożenia pożarowego, a nawet osób i pojazdów, to zadania samolotu Phoenix, nad którym pracują uczeni z warszawskiego Instytutu Lotnictwa. Za kilka tygodni jego model odbędzie próbne loty, a pierwszy egzemplarz pojawi się w 2013 roku.
 • DARPA da drugie życie niefunkcjonalnym satelitom

  DARPA da drugie życie niefunkcjonalnym satelitom

  Amerykańska agencja DARPA ma sporo świetnych programów badawczych. Jeden z nich zakłada recykling krążących wokół Ziemi satelitów i użycie ich sprawnych części w nowych urządzeniach. Teraz projekt Phoenix wkracza w kolejny etap.

Filmy - Phoenix (3)