Philipp Kohlschreiber

Artykuły - Philipp Kohlschreiber (36)

• Turniej ATP w Kitzbuehel. Triumf Philippa Kohlschreibera

Turniej ATP w Kitzbuehel. Triumf Philippa Kohlschreibera

Philipp Kohlschreiber wygrał turniej ATP w Kitzbuehel (pula nagród 482 tys. euro). Niemiecki tenisista w sobotnim finale pokonał Portugalczyka Joao Sousę 6:3, 6:4. To jego ósmy w karierze triumf w imprezie tej rangi.
  • Kohlschreiber i Czorić zagrają w finale w Marrakeszu

Kohlschreiber i Czorić zagrają w finale w Marrakeszu

Rozstawiony z numerem trzecim Philipp Kohlschreiber i Borna Czorić zmierzą się w finale turnieju tenisowego ATP na kortach ziemnych w Marrakeszu.
  • Kohlschreiber nie zagra jednak przeciwko Polsce w ​Pucharze Davisa

Kohlschreiber nie zagra jednak przeciwko Polsce w ​Pucharze Davisa

Philipp Kohlschreiber nie wystąpi jednak w reprezentacji Niemiec w meczu tenisowego Pucharu Davisa z Polską w Berlinie (16-18 września). 30. zawodnik w klasyfikacji ATP musiał zrezygnować z gry z powodu kontuzji stopy, której nie udało mu się wyleczyć na czas.
  • Philipp Kohlschreiber: Mam nadzieję, że zagram w barażu z Polską

Philipp Kohlschreiber: Mam nadzieję, że zagram w barażu z Polską

Najwyżej notowany z niemieckich tenisistów Philipp Kohlschreiber ma nadzieję, że uda mu się wystąpić we wrześniowym meczu barażowym z Polakami w Pucharze Davisa. We wtorek skreczował w 1. rundzie wielkoszlemowego turnieju US Open.
  • ATP Hamburg. Philipp Kohlschreiber odpadł w ćwierćfinale

ATP Hamburg. Philipp Kohlschreiber odpadł w ćwierćfinale

Rozstawiony z numerem jeden Niemiec Philipp Kohlschreiber odpadł w ćwierćfinale turnieju ATP w Hamburgu (pula nagród 1,389 mln euro). Tenisista gospodarzy przegrał z Argentyńczykiem Renzo Olivo 6:1, 0:6, 5:7.
  • Turniej ATP w Stuttgarcie: Dominic Thiem wygrał dwudniowy finał

Turniej ATP w Stuttgarcie: Dominic Thiem wygrał dwudniowy finał

Rozstawiony z "trójką" Austriak Dominic Thiem pokonał niemieckiego tenisistę Philippa Kohlschreibera (7.) 6:7 (2-7), 6:4, 6:4 w finale turnieju ATP na trawiastych kortach w Stuttgarcie. Spotkanie rozpoczęło się w niedzielę, ale zostało przerwane z powodu deszczu.
  • Kohlschreiber i Thiem w finale turnieju ATP w Monachium

Kohlschreiber i Thiem w finale turnieju ATP w Monachium

Philipp Kohlschreiber i Dominic Thiem zmierzą się w finale tenisowego turnieju ATP w Monachium.
  • ATP Metz. Rozstawiony z "jedynką" Wawrinka wycofał się

ATP Metz. Rozstawiony z "jedynką" Wawrinka wycofał się

Z powodu kontuzji kostki z turnieju ATP Metz wycofał się rozstawiony z "jedynką" Szwajcar Stan Wawrinka. W ten sposób bez wychodzenia na kort Niemiec Philipp Kohlschreiber awansował do półfinału turnieju.
  • US Open: Federer w 1/8 finału

US Open: Federer w 1/8 finału

Szwajcarski tenisista Roger Federer wygrał z Niemcem Philippem Kohlschreiberem 3-0 (6:3, 6:4, 6:4) i awansował do 1/8 finału turnieju wielkoszlemowego US Open. Wicelider światowego rankingu w trzech dotychczasowych meczach w Nowym Jorku stracił łącznie tylko 20 gemów.
  • Monfils w półfinale turnieju w Umag

Monfils w półfinale turnieju w Umag

Gael Monfils pokonał w trzech setach Philippa Kohlschreibera i zagra w półfinale turnieju tenisistów w Umag w Chorwacji.