philip morris

Artykuły - Philip morris (51)

 • Philip Morris doceniony za równość płci i płac

  Philip Morris doceniony za równość płci i płac

  Certyfikat Równych Płac - tym prestiżowym wyróżnieniem został uhonorowany w Polsce Philip Morris International (PMI). Certyfikat jest potwierdzeniem, że firma wynagradza kobiety i mężczyzn jednakowo, a wkład i wysiłki pracowników w rozwój i działalność biznesową cenione są niezależnie od płci.
 • Polak prezesem Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie

  Polak prezesem Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie

  Michał Mierzejewski został prezesem Zarządu i Dyrektorem Zarządzającym Philip Morris Polska i Kraje Bałtyckie. Zastąpił Edvinasa Katiliusa, który objął stanowisko Wiceprezydenta Strefy Wolnocłowej PMI (Duty Free) z siedzibą w Lozannie (Szwajcaria).
 • Philip Morris w Polsce uhonorowany tytułem Top Employer Polska i Top Employer Europe 2016

  Philip Morris w Polsce trzeci rok z rzędu uhonorowany tytułem Top Employer Polska i Top Employer Europe, w uznaniu za doskonałe warunki pracy, programy szkoleniowo-rozwojowe dla pracowników, planowanie kariery oraz kulturę organizacyjną.
 • Philip Morris otworzył rozbudowane Centrum Usług Wspólnych w Krakowie

  Philip Morris otworzył rozbudowane Centrum Usług Wspólnych w Krakowie

  Firma z USA chce zatrudnić 200 nowych pracowników. Wartość inwestycji wynosi ok. 75 mln złotych.
 • Z Sankt-Petersburga do Krakowa

  Z Sankt-Petersburga do Krakowa

  Oleksiy Lomeyko został nowym dyrektorem krakowskiej fabryki Philip Morris. Zastąpił na tym stanowisku Marka Kalinowskiego, który objął stanowisko dyrektora ds. zarządzania łańcuchem dostaw na Unię Europejską i będzie pracować w Szwajcarii.
 • Czwarty rok z rzędu rośnie w Polsce nielegalny rynek papierosów

  Czwarty rok z rzędu rośnie w Polsce nielegalny rynek papierosów

  Nielegalny rynek papierosowy w Polsce w 2013 r. wyniósł 13,9 proc. całkowitej krajowej konsumpcji. Oznacza to wzrost o 0,9 punktu procentowego w stosunku do 2012 roku - wynika z opublikowanego raportu przygotowanego przez KPMG, obejmującego rynek Unii europejskiej. Wzrost nielegalnego rynku papierosów w Polsce odnotowano czwarty rok z rzędu. Raport obejmuje rynek papierosów wyprodukowanych maszynowo.
 • Branża tytoniowa chce ostrych kar za przemyt

  Producenci papierosów apelują o zwiększenie uprawnień celników i zaostrzenie kar za nielegalną produkcję i przemyt wyrobów tytoniowych - informuje "Puls Biznesu".
 • Cała prawda o pracy w korporacji

  Cała prawda o pracy w korporacji

  Praca w korporacji kojarzy się z brakiem prywatności, stresem, naciskiem na wyniki, wyścigiem szczurów. Jednak dla wielu osób etat w wielkiej firmie to bezpieczeństwo, komfort pracy i możliwości rozwoju. Czy w korporacji można sobie pozwolić na własną inicjatywę, czy trzeba wykonywać polecenia szefa? Na te i inne pytania odpowiadali Marcin Klimczyk i Adam Suchenek z Philip Morris - goście CZATerii. Poniżej zapis rozmowy.
 • Nie tylko pensja się liczy

  Nie tylko pensja się liczy

  Pierwsze maluchy docierają do przedszkola około godziny 7.00. Jednak większość z nich zaczyna swój dzień w "Misiach Filipisiach" po 8.00 rano. Dzieci uczą i bawią się pod opieką wychowawczyń, podczas gdy ich rodzice rozpoczynają swój dzień pracy kilkaset metrów dalej. "Misie Filipisie" są pierwszym prywatnym przedszkolem otwartym przez pracodawcę w Krakowie. Przedszkole jest jednak tylko jednym z benefitów oferowanych swoim pracownikom przez firmę Philip Morris.
 • Jak zaplanować własną karierę?

  Jak zaplanować własną karierę?

  Kto jest odpowiedzialny za planowanie kariery - pracownik czy pracodawca? Czy spoufalanie się z szefem jest dobrym pomysłem, jak rozmawiać z przełożonym na temat podwyżki? Na te i inne pytania odpowiadali Ewa Banaś-Burek i Ryszard Skarbek z Philip Morris - goście CZATerii. Poniżej zapis rozmowy.