phelps

Artykuły - Phelps (86)

 • Trener Phelpsa dołączył do sztabu reprezentacji USA

  Trener Phelpsa dołączył do sztabu reprezentacji USA

  Bob Bowman, trener amerykańskiego pływaka Michaela Phelpsa, dołączył do sztabu szkoleniowego olimpijskiej reprezentacji USA, która przygotowuje się do przyszłorocznych igrzysk w Londynie.
 • Phelps niespodziewanie przegrał w Santa Clara

  Phelps niespodziewanie przegrał w Santa Clara

  Czternastokrotny mistrz olimpijski w pływaniu Amerykanin Michael Phelps przegrał o prawie 0,7 s z Park Tae-hwanem z Korei Południowej na dystansie 100 metrów stylem dowolnym w mityngu w Santa Clara.
 • Phelps i Lochte w cieniu Szwajcara Meichtry'ego

  Phelps i Lochte w cieniu Szwajcara Meichtry'ego

  Pojedynki amerykańskich gwiazd Michaela Phelpsa i Ryana Lochtego miały być ozdobą pływackiego mityngu w Charlotte, ale zmęczeni ciężkimi treningami wypadają słabo. Na 200 m kraulem Lochte był czwarty, a Phelps szósty. Wygrał Szwajcar Dominik Meichtry.
 • Phelps nie popłynie na krótkim basenie

  Phelps nie popłynie na krótkim basenie

  Michael Phelps nie wystąpi w pływackich mistrzostwach świata na krótkim basenie w Dubaju (15-19grudnia).
 • Trener Phelpsa: On nie jest już najlepszym pływakiem

  Wieloletni trener Michaela Phelpsa Bob Bowman powiedział, że 14-krotny mistrz olimpijski nie jest już najlepszym pływakiem świata. Na to miano zasługuje Ryan Lochte.
 • Pan Pacific: Phelps i Lochte potwierdzili dominację

  Pan Pacific: Phelps i Lochte potwierdzili dominację

  Amerykanie Michael Phelps i Ryan Lochte potwierdzili dominację w pływackich mistrzostwach Pan Pacific w Irvine. Obaj znów stanęli na podium, tym razem w rywalizacji stylem grzbietowym - Phelps zwyciężył w sztafecie 4x100 m, a Lochte indywidualnie na 200 m.
 • Kolejne dwa złote medale Phelpsa

  Czternastokrotny mistrz olimpijski w pływaniu Amerykanin Michael Phelps zdobył kolejne dwa złote medale w mistrzostwach Pan Pacific w Irvine (USA). Triumfował na dystansie 100 m stylem motylkowym i w sztafecie 4x100 m st. dowolnym.
 • Phelps nie wszedł do finału 400 m st. zmiennym

  Phelps nie wszedł do finału 400 m st. zmiennym

  Czternastokrotny mistrz olimpijski w pływaniu Amerykanin Michael Phelps nie zakwalifikował się do finału wyścigu na 400 metrów st. zmiennym w rozgrywanych w Irvine w Kalifornii mistrzostwach Pacyfiku.
 • Pan Pacific : Pierwszy triumf Phelpsa

  Pan Pacific : Pierwszy triumf Phelpsa

  Michael Phelps zdobył złoty medal w wyścigu na 200 m stylem motylkowym podczas rozgrywanych w amerykańskim Irvine pływackich mistrzostw Pan Pacific. Czas ośmiokrotnego mistrza olimpijskiego z Pekinu - 1.54,11 jest najlepszym tegorocznym wynikiem na świecie.
 • Phelps przegrał z Lochtem w mistrzostwach USA

  Phelps przegrał z Lochtem w mistrzostwach USA

  Michael Phelps, dzień po tym jak zdobył 50. w karierze tytuł pływackiego mistrza USA., przegrał w piątek w Irvine z Ryanem Lochtem na dystansie 200 metrów stylem zmiennym. Lochte uzyskał czas 1.54,84, lepszy od Phelpsa o 0,10 s.

Filmy - Phelps (1)