PGE Skra Bełchatów

Artykuły - PGE Skra Bełchatów (1480)

 • PGE Skra Bełchatów wygrała międzynarodowy turniej w Gostycynie

  PGE Skra Bełchatów wygrała międzynarodowy turniej w Gostycynie

  Siatkarze występującej w ekstraklasie mężczyzn PGE Skry Bełchatów, mimo nieobecności swoich podstawowych zawodników, którzy grają z reprezentacją Polski na mistrzostwach świata w Bułgarii, wygrali międzynarodowy turniej rozegrany w Gostycynie.
 • PGE Skra Bełchatów będzie gospodarzem tegorocznych klubowych MŚ

  PGE Skra Bełchatów będzie gospodarzem tegorocznych klubowych MŚ

  PGE Skra Bełchatów będzie gospodarzem klubowych mistrzostw świata, które w tym roku ponownie odbędą się w Polsce. Impreza z udziałem najlepszych siatkarskich zespołów rozpocznie się 25 listopada.
 • Mariusz Wlazły: Spotykałem na swojej drodze życzliwych ludzi

  Mariusz Wlazły: Spotykałem na swojej drodze życzliwych ludzi

  - Muszę przyznać, że miałem dużo szczęścia oraz spotykałem na swojej drodze życzliwych ludzi. Wypadałoby wspomnieć, że posiadam również namiastkę talentu, więc sumując to wszystko, człowiek jest na odpowiedniej drodze do osiągnięcia sukcesu. Reszta zależy od nas sportowców - mówi dziewięciokrotny Mistrz Polski z PGE Skrą Bełchatów, mistrz świata oraz patron klasy językowo-sportowej w Bełchatowie - Mariusz Wlazły.
 • PlusLiga: Nikołaj Penczew żegna się z PGE Skrą Bełchatów

  PlusLiga: Nikołaj Penczew żegna się z PGE Skrą Bełchatów

  Po dwóch sezonach Nikołaj Penczew odchodzi z PGE Skry Bełchatów - przekazali mediom mistrzowie Polski. Z bełchatowskim klubem zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski. Na razie nie wiadomo, gdzie zagra bułgarski skrzydłowy w sezonie 2018/2019.
 • Artur Szalpuk wraca do PGE Skry Bełchatów

  Artur Szalpuk wraca do PGE Skry Bełchatów

  Przyjmujący siatkarskiej reprezentacji Polski Artur Szalpuk ponownie będzie występował w PGE Skrze Bełchatów. Do drużyny mistrzów Polski 23-letni zawodnik wraca po sezonie, w którym wywalczył brązowy medal z Treflem Gdańsk.
 • Roberto Piazza zostaje w PGE Skrze Bełchatów

  Roberto Piazza zostaje w PGE Skrze Bełchatów

  Włoch Roberto Piazza, który poprowadził siatkarzy PGE Skry do tytułu mistrza Polski będzie trenerem drużyny również w kolejnym sezonie - poinformował we wtorek klub z Bełchatowa. Przygotowania do nowych rozgrywek jego podopieczni rozpoczną na początku sierpnia.
 • PlusLiga. Piotr Orczyk nowym przyjmującym PGE Skry Bełchatów

  Mistrz i srebrny medalista belgijskich rozgrywek z Knack Roeselare Piotr Orczyk został nowym przyjmującym PGE Skry Bełchatów. 25-letni siatkarz do polskiej wraca po czterech latach gry poza granicami kraju.
 • Bartosz Bednorz: Smutno mi, że to wszystko się kończy

  Bartosz Bednorz: Smutno mi, że to wszystko się kończy

  Po dwóch latach przyjmujący Bartosz Bednorz odchodzi z PGE Skry Bełchatów. Z bełchatowskim klubem zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski. - Mistrzostwo Polski uważam za jeden z największych sukcesów w życiu - powiedział reprezentant Polski. Gdzie zobaczymy go w przyszłym sezonie? Włoskie media spekulują, że ma podpisać kontrakt ze słynnym Azimutem Modena.
 • Marcin Janusz rozgrywającym Trefla Gdańsk

  Marcin Janusz rozgrywającym Trefla Gdańsk

  Marcin Janusz został we wtorek siatkarzem Trefla Gdańsk. Niespełna 24-letni rozgrywający podpisał z gdańskim klubem dwuletni kontrakt. To trzeci zawodnik pozyskany w przerwie letniej przez trzeci w poprzednim sezonie zespół ekstraklasy.
 • PlusLiga: Milad Ebadipour zostaje w PGE Skrze Bełchatów

  PlusLiga: Milad Ebadipour zostaje w PGE Skrze Bełchatów

  Irańczyk Milad Ebadipour w nowym sezonie ekstraklasy siatkarzy nadal będzie reprezentował barwy PGE Skry Bełchatów. 24-letni przyjmujący przedłużył kontrakt z drużyną mistrzów Polski.